Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy tudnánk Baskát és a...

Hogy tudnánk Baskát és a Plitvicei Tavakat összekötni?

Figyelt kérdés
Vas megyéből indulnánk. Kérdésem a következő : Hogy tudnánk összekötni a Krk szigeten lévő Baskát a Plitvicei tavakkal Horvátországban ? Esetleg egy másik útvonal. Kérlek segítsetek
2012. máj. 22. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Sztem úgy érdemes, hogy vagy odafele, vagy hazafele kitérőt tesztek, esetleg megalszotok ott egy éjszakát, és reggel továbbmentek. Mi 3 éve így csináltuk, amikor Trogirban nyaraltunk. Nem is volt előre foglalva szállásunk, ott helyben találtunk egy panzióban.


Egyébként a régi 1-es főúton tudjátok elérni Plitvicét, Karlovac-nál kell lejönni az autópályáról. Ha jól emlékszem van egy főút, ami összeköti Pltivicét a tengerpart mentén haladó főúttal, Senj-nél lyukad ki. Krk-sziget felé nektek arra célszerű menni, de egy útvonaltervezővel meg tudod nézni.

2012. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Mi a véleményed Baskáról ? Olvastam Trogir-rol is , csak pozitivat irtak róla . Mivel töltöttétek a napjaitokat ? Hol szálltatok meg ? Üdv
2012. máj. 22. 20:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem engem kérdeztél, de Baska nagyon nem jött be. Kopár a strand, a zuhanyzóból sós víz folyt és tömegnyomor volt. Menekültünk.
2012. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Baska-n nem voltam még, így arról nem tudok véleményt mondani.

Trogir, pedig tényleg szép, nem is csoda, hogy csak pozitívumot hallottál róla :) Sok a látnivaló, gyönyörű strandok, hangulatos óváros, és átugorhatsz Splitbe is.

2012. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Trogir és Split mindkettő gyönyörű. Baskát nem ismerem.
2012. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi 2 éve Crikvenicában nyaraltunk és egy napra átmentünk Baskara mert gyönyörű, kihagyhatatlan, másik nap pedig Plitvicére mentünk, illetve egy napot még átugrottunk Triszetbe is.
2012. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Baska nagyon szép hely. Hátránya kavicsos a part nem ez a kicsi hanem ez a nagy kavics. Viszont a vizicsúszda az hatalmas. vagy 300-400m felfele. Az ember nem érzi olyan soknak a felfele menetelt pedig magasból csúszik.
2012. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: A plitvicei tavakról annyit, hogy majd kapsz egy térképet rajta vagy 10-15 külön tóval meg minden útvonallal meg minden. mi gyalogoltunk vagy 5-6 órát és mi derült ki, hogy az az 5-6 óra gyalglás csupán 3mm volt a 15x20cm-es térképen. Akkor mennyi időbe tellhet az egészet bejárni. Számítsatok: a sok turistára, sok gyaloglásra, és fantasztikus szépségre. Vannak ott vízesések, folyok patakok, nagyon szép.
2012. jún. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6 válaszoló: Triesztben mi is voltunk. Jó drágák az olaszok. Mi az, hogy felszolgálási díj? Na hát ezek az olaszok.
2012. jún. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!