Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szeretnék au pair-ként dolgozn...

Szeretnék au pair-ként dolgozni Németországna. De eddig csak olyan ügynökségeket találtam, amik min. Egy vagy fél éves munkát adnak, én viszont két hónapra szerenék menni. Van ilyen? Milyen jó közvetítőket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

2012. máj. 24. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Ne közvetitöt nezz, csak regisztralj a www.aupair-wold.net -en. Viszont ket honapra sztem borzaszto nehezen fogsz talalni, mert ha mar befogad vkit a csalad a hazaba, akkor nem akarja kethavonta cserelgetni. Azert sok sikert!
2012. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Ne haragudj, de egyetlen anya sem fogja csak két hónapra odaadni a csemetéjét. A kicsiknek kell az állandóság.
2012. máj. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat...en tortenetesen ismerek olyan szuloket. Meg am nyarra mert ne lehetne szukseguk egy felugyelore?
2012. máj. 25. 11:23
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Mert ha vkinek csak ket honapra kell vki, akkor az sztem bebiszittert vesz fel, az aupair csomo papirmunkaval jar, biztositas, mittudomen. Egyebkent meg Nemetorszagban augusztus elejen (tartomanyonkent plusz-minusz egy-ket het) kezdödik a nyari szünet, es 6 hetig tart, nem egesz nyaron, mint nalunk.

Elsö voltam.

2012. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!