Kezdőoldal » Utazás » Európa » Junius 7. -én megyek ki...

Junius 7. -én megyek ki dolgozni Edinburgba! Számíthatok kinnt magyar összefogásra, vagy már ott sincs?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 06:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Amerikában elég sok helyen van magyar közösség, de hogy Texasban pont mennyire komoly, azt nem tudom.
2012. máj. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne számíts sok jóra egy magyartól. A többségük ott ver át ahol tud. Ne bízz egyetlen magyarban sem. És ez nem vicc. A magyarok külföldön sem összetartóak. Addig barátságosak csak amíg kell valami neki. Londonban élek, mikor kijöttem, még kerestem a magyarok társaságát, de azóta kiismertem őket, így jelenleg 4 magyarral tartom a kapcsolatot, a többi ismerősöm más nemzetiségiűek.
2012. máj. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1. Nem Amerika, hanem Egyesült Királyság!
2012. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Harmadik: [link]


Amire te gondolsz, az ez: [link]


A kérdező h nélkül írta. Merem remélni, hogy ha kiutazik oda, akkor azért le tudja írni a város nevét helyesen :)

2012. máj. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán akadna de erre na alapozzál. Én eddig csak Németországban meg Ausztriában dolgozgattam, akkor még itt nálunk is jó világ volt még, csak kíváncsiságból mentem ki oda igazából. A rokonomon kívül egy magyarra se számíthattam mind elvolt varázsolva, meg nagy ívben letojták hogy mivan ők csak magukért mentek ki. Sajnos ez így van vigyázni kell ott kint.
2012. máj. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!