Kezdőoldal » Utazás » Európa » Zakynthoson a hajóroncshoz...

Zakynthoson a hajóroncshoz csak úszva lehet eljutni vagy olyan közel áll meg a hajó, hogy be tudunk sétálni a vízben? Mit érdemes Zakynthoson felkeresni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagy úszó, és akkor nem fizetnék be erre a kirándulásra, ha csak úszva lehet a roncshoz jutni.

2012. máj. 29. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én alapvetően nem fizetnék be erre a hajózásra. Nem tudom, mennyire áll meg közel a hajó, bár gondolom nem túl messze, sokan nem tudnak úszni. Én láttam a roncsot, ugyanis van egy autóval megközelíthető hely, ami pontosan a roncs fölé visz, csak a szikla tetejére és hát elég kiábrándító a roncs. Szerintem föntről elég megnézni és még fizetni sem kell érte. Amit érdemes megnézni: van egy kis természettudományi múzeum, de már nem emlékszem pontosan hol, csak azt tudom, nem a fővárosban. A fővárosban szép a templom. Amit viszont semmi esetre se hagyjatok ki, lehet bérelni motorcsónakot, ami hihetetlen élmény. "Jorgos" mindent megmutat 10 perc alatt, aztán irány a tenger és a teknőssziget. Nagyon szép hely Skinari és érdemes egy kicsit bóklászni az olajligetekben is. Ha béreltek autót, akkor csak egyszerűen üljetek be és irány előre, mindenhol van valami szépség.
2012. máj. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem csak úszva lehet, a hajó beáll az öbölbe és a "hídján" ki lehet menni.

Én egyébként nem értek egyet az előzővel: szerintem érdemes elmenni erre az útra (általában ez a sziget körüli hajóút része). Amúgy minden ilyen szervezett kirándulást utálok, és lehúzásnak tartom, de szerintem ez megérte, és nagy élmény nem csak fentről nézni. És szerintem a hajóroncs egyáltalán nem nagy szám,de maga az öböl gyönyörű,azért érdemes odamenni. A hajó útközben megállt 1-2 szép helyen,ahol be lehetett menni a vízbe, adtak ingyen búvárszemüveget, de ilyen polifoam-rudat is, akinek nincs kedve úszkálni, csak pancsolni :)

2012. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Amikor mi voltunk(pár napja) akkor sajnos nagyon nagy hullámok voltam és nem tudott a hajó kikötni,de szerintem általában kiköt ha jó az idő,emellett még megáll 3x a hajó és be lehet mászni,vagy ugrálni a vízbe a hajóról a mély vízbe,aki tud úszni annak egy jó élmény
2012. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!