Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban hol, melyik boltokba...

Londonban hol, melyik boltokban tudok olcsón szép gyerekruhákat venni, pl next márkájúakat, meg mesefigurás, Dórás. Stb?

Figyelt kérdés
pl. hallottam, hogy a tesco is más ott, és jobb minőségű, érdemes ott vásárolnom gyerekcuccokat, vagy tudtok ajánlani más helyeket? ott van secon hand, azaz turkáló, mert az otthoni angol turikban is látom milyen szépek az ottani gyerekruhák?!

2012. máj. 30. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A BHS nevű boltban is vannak szépek olcsón.

Van turi is, csak az a nevük, hogy Charity Shop.

2012. máj. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha még a next márka is olcsónak számít számodra, akkor a Debenhams-ba is nézz be. Ott is ugyanolyan szépeket találni azonos áron.

Bár Mo.-on is van mindkét üzlet, tehát nem biztos, hogy érdemes. Hacsak nem fogsz ki épp valami akciót.

Bár lehet, hogy szélesebb a választék, mint a magyar boltokban, ezt nem tudom.

2012. máj. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A Matalan is jó és olcsó.
2012. máj. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én most vettem a rokon gyerekeknek a Primarkban. Ki lehet fogni ott is a jó dolgokat. Kb az egyik legolcsóbb ruházati bolt itt. A Debenhams, Dorothy Perkins és a BHS azért már inkább a drágább kategória nekem, ahogy az M&S is. A Matalanban lehet jókat találni, valamint a New Lookban is. Az Argos is elkezdett ruhákat árulni. Párom unokahúgáéknak vettünk Pepás meg Thomasos köntösszettet onnan.

Amit nagyon szeretek azok az ASDA-s cuccok. Szerintem jobb minőség, mint a Tesco-s.

2012. máj. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a jó tippeket! Még sosem vettem nextet eredeti áron, így nem tudtam, hog az drága márka, eddig mindig olcsón jutottam hozzá, ebay, turkáló ...stb helyekről
2012. máj. 30. 10:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a weboldalát, ugyanazok az árak vannak otthon is, csak forintban. Az esetleg elképzelhető, hogy pont akciós lesz néhány vagy épp sok termék, ami otthon nem. Vagy talán kicsit nagyobb a választék.
2012. máj. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen, a nextet itthon leginkább csak turiban látjuk, és még van pár hasonló ilyen márka, elhűlsz majd hogy eredetiben milyen áraik vannak! :)
2012. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!