Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban hova érdemes...

Horvátországban hova érdemes menni?

Figyelt kérdés
Főleg északi tengerparti városok érdekelnének. Veszprémi vagyok, szóval olyan 500 kmes távolságban kb. Lehető legolcsóbb helyre gondoltam, valószínűleg kempingben. A lényeg, hogy kocsival mennénk le kb 5en. Tudtok javasolni helyeket?

2012. máj. 30. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyik utazási fórum szerint Umag (Isztria fsz.) van a legközelebb Magyarországhoz. Megnéztem térképen, közel van a szlovén határ, így ha van időtök át tudtok ugrani pl. Piranba vagy Portorozba.

Sokan dicsérik a Kvarenr-öblöt is. Főleg Crikvenica és Selce a menő helyek, szemben van a KRK sziget.

Szállásokat tudsz találni a www.hellotourist.net oldalon, a városkról bővebb információt találsz a www.utazas-nyaralas.info weboldalon.

Mindig délebbre járok, nálam eddig Dalmácia városai, pl. Split és Trogir a nr.1! Dalmáciában már jobban érvényesül a mediterrán hatás és pár fokkal melegebb van, mint északon.

2012. máj. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha kempingbe akartok menni, akkor az Isztriai félsziget nyugati fele roskadásig tele van kempingekkel. Pont ez nem tetszett nekem az Isztriában, hogy gyakorlatilag Porectől Puláig egymást érik a kempingek. Szinte nincs olyan szakasz ott, ahol lehetne fürdeni szabadon a tengerben, mert kempingterület mind.


Rovinj alatt van egy nagyon nagy kemping, ha rákeresel a googleben megtalálod: Bale vale camping (ide jártunk a kemping területére fürödni, mert vannak kis szigetek pár 10 méterre a parttól ahova át lehet úszni, és szuperül lehet itt könnyűbúvárkodni!)


Északabbra Vrsar és Funtanai kempingek lehetnek még olcsóbbak. Mivel ezek nem túl nagy városok, és nem sláger nyaralóhelyek. (egyébként Vrsar nekem nagyon bejött, voltunk a kempingben is, jónak tűnt.)


De mondom, nagyon sok kemping van arra felé. Ha itt [link] rázoomolsz erre a területre, akkor kis sátor ikonnal jelezve találsz kempingeket, ahol van honlap cím is, így az árakat is meg tudod nézni, képeket stb.


Jó nyaralást!

2012. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!