Kezdőoldal » Utazás » Európa » Busszal vagy vonattal érdemese...

Busszal vagy vonattal érdemesebb Olaszországba (Firenze vagy Bologna, majd átszállás) utazni augusztusban?

Figyelt kérdés

Egyedül mennék, menetrendeket nézve valószínüleg éjszaka. Igazából az ár-érték arány érdekelne, és hogy kényelmesebb-e egyik/másik stb. Már utaztam egyszer 16órát éjszaka, de akkor bérelt busszal, ismerősökkel. És valószínüleg át is kellene szállnom Firenzében vagy Bologna-ban, ilyenkor mennyi idő szükséges, és mennyi a már túl sok? Bármiféle tapasztalatok ilyen téren?


16/L



2012. jún. 1. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
16 évesen mit csinálsz te ott egyedül?
2012. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
vonat vagy repülő. a busz rohadt kényelmetlen, és általában drágább mint a repülő
2012. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos hogy repülővel menj, klasszisokkal jobb és olcsóbb.

Ha oda nem megy járat vagy csak nagyon drága akkor pedig vonat, 10 órás buszozás ha fizetnének se mennék.

Vonatban csak annyi hogy figyelned kell a csomagodra, mig buszon annyira nem, de a busz az ilyen iszonyat kényelmetlen, ráadásul rá vagy bizva egy csókára aki nem aludt már ki tudja mióta, akár még hibázhat is.

2012. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szüleimmel megyek Rómába repülővel, fejenként 10ezer(Ryanair) Azon felül, hogy 1000x kényelmesebb, gyorsabb még szerintem olcsóbban is kijösz:)
2012. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam két szállító eszköz jöhet szóba, az egyik az autó, a másik a repülő. Mind a két fapados társaságnak (WizzAir, RyenAir) vannak nagyon olcsó jegyei és csak 1,5 - 2 óra az út.
2012. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ismerősökhoz megyek. Köszönöm a válaszokat.
2012. jún. 4. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!