Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyit tud keresni egy...

Mennyit tud keresni egy angliai magyar?

Figyelt kérdés
Gondolom ez függ a munkájátol is de egyre jobban gondolkodom a kimenetelen. Tapasztalatok?

2012. jún. 1. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Létminimumtól kezdve akár a csillagos égig..
2012. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
munkakörtől függ. mikor kijöttem, akkor 2 hónapig konyhán dolgoztam nettó 920 fontért. Most, hogy a szakmámban dolgozom, így már 1550-et kapok. Ha lesz 3 év helyi tapasztalatom, akkor még többet kereshetek. 2000 font fölött is/hó.
2012. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdesnek az 1000 font nettoert osszeteheted a ket kezedet :) En 800-900 korul mondanam.... Oraszamtol fugg!
2012. jún. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

4 hónapig éjszakai recepciós voltam egy hotelben, nem kellett megszakadni, csak az átállás miatt hulla vagy, ilyen munkát nem nehéz szerezni, mert sokáig nem sokan csinálják. 920-950 font/hó.

Most már bárosként óraszámtól, és jattól függően 1200 font/hó körül. Egyébként szerintem ennél még a vendéglátásban is lehet többet keresni, nem egy álomfizetés.

2012. jún. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!