Kezdőoldal » Utazás » Európa » Sima kulcsos lakat is jó az...

Sima kulcsos lakat is jó az utazó bőröndre, vagy csak külön azokra szánt lakatot szabad használni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Ennyire zűrös helyre mész vagy aranyat szállítasz? :)


A hagyományos lakatok szára többnyire nem fér át a cipzárkocsik e célra kialakított részén. De ha mégis találsz megfelelőt, akkor a kutya nem fogja nézni, hogy bőröndlakat-e vagy sem - erre vonatkozó előírás tudomásom szerint nincs is.

2012. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én csak sima kis lakatot szoktam használni. Igaz leszedhetik könnyen, ha akarják, de eddig még nem volt rá példa. Csak azért teszem a bőröndömre, hogy mégis zárva legyen. Senki nem nézi, milyen lakat van a bőröndön.
2012. jún. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De amúgy ha simán körbefóliáztatod a reptéren a bőröndöd (vagy akár te magad otthon egy szélesebb fóliával), akkor az is elég, ilyenkor pláne nem nyúlnak bele, mert tudják, hogy annak nyoma van
2012. jún. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem aranyat :D Csak nincs hozzá kimondottan bőröndökre tervezett lakatom és azért kérdeztem hogy más lakat is jó-e rá.
2012. jún. 8. 14:33
 5/8 anonim válasza:
A biztosító csal akkor fizet,ha bőrönd lakat volt rajta. A számlát tedd el!
2012. jún. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Isnyuka! Ez saját tapasztalat?
2012. jún. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Isnyuka, sztem ez tévedés. A bőröndöt rendszerint lakattal együtt árulják, akkor nincs is külön számla a lakatról. Olyat meg még nem hallottam, hogy a biztosító a bőrönd számláját kéri a kár megtérítéséhez. Azok a pici lakatok amúgy se érnek sokat, és egy golyóstollal ki lehet bontani a cipzárat, ha a cipzár kocsija nincs hozzálakatolva semmihez, vissza is tudják húzni. Fóliázás a megoldás. Persze valami lakat legyen, annak hiányában tényleg nem valószínű, hogy fizet a biztosító.
2012. jún. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek
2012. jún. 12. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!