Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha Németországból küldenek...

Ha Németországból küldenek nekem csomagot (ruhát, stb. ) és még mindig nem érkezett meg (pedig már kellene), akkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy a feladó az utcát rosszul írta fel, illetve nem arra a címre küldte, ahova be vagyok jelentve. Jelenthet ez valamit? (Anyukám munkahelyére) Vagy lehet azért nem kaptam még meg, mert pont akkor nem volt ott senki? Ha bemegyek a postára, akkor tehetek valamit?

Előre is köszönöm! :) 17/L



2012. jún. 14. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Te szegény naív lány. A magyar postán többet lopnak, mint a reptereken, nagy hiba volt postán feladni a cuccost. Anyukád verje ki a balhét a postán, de valószínűleg már valamelyik raktáros lánya feszít a te ruháidban :(
2012. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor az tényleg úgy van? :(

Aaaaj, Magyarország... tele van meglepetésekkel (Y)

Köszönöm a válaszod:/:)!

2012. jún. 14. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:
mennyire régen adta fel? azért még ne mondj le teljesen róla, én utánakérdeznék a postán a helyedben.
2012. jún. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utana kell kerdezni a postan. Aki kuldte neked, o is kerdezzen utana, mert ha van rola szamla, vagy ertekbiztositva adta fel, akkor neki visszateritenek bizonyos osszeget. Attol fugg hogy adta fel.

De a Magyar Postan tenyleg nagyon lopnak. Meg a belfoldi csomagoknak is laba kel, ha nem biztositva adod fel. Sajnos.

2012. jún. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha csomagként adta fel, akkor van neki róla papírja. Azt kérd el (vagy a másolatát), és indíts egy "Tudakozványt", ha eltelt már 15 nap.


Ja hogy anyuka munkahelyére? Esetleg nem jól írta az utcát? Akkor lehet ott pózol valaki benne és nem a postán. (nem mindig a postások a hibások ám...)

2012. jún. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a postai lopás is olyan dolog, hogy én 5 éve dolgozom postásként, és eddig kb 20-25 ember jött hozzánk panaszkodni, hogy nem kapta meg a levelét... Lehet, hogy van kolléga aki lop, de mint ahogy van rendőr is aki zsebre dolgozik, meg orvos, aki hálapénzezik, meg buszvezető aki nem ad jegyet, azért nem kell mindent általánosítani, hogy a postások lopnak. Én pl nem lopok... és postás vagyok.
2012. jún. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!