Kezdőoldal » Utazás » Európa » Svácjcban milyen az élet?

Svácjcban milyen az élet?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok hogy megélhetések fizetések.. És aki esetleg kint él nekik milyen ott az élet?

Szimpatikus számomra az ország és oda is vágyódom Amerika mellet de ahogy látom Amerikába nehéz kijutni..

Svájcban nincs ennyire megszigorítva a kijutás mint Amerikában, igaz?


Köszönöm szépen előre is a válaszokat! :)


2012. jún. 15. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Svájcba sem egyszerű de könnyebb mint az USA-ba.

Az életszínvonal nagyon magas.Érdemes oda emigrálni.

2012. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiányszakmád van, Svájcba könnyebb kijutni, mint az USA-ba. A fizetések nagyban függnek attól, hogy milyen munkád van. Átszámítva forintra a legutolsó utcasöprő fizetése is álomnak tűnik itthon, de Svájcban borzasztó drága a lakhatás és az élelmiszer is. Meg úgy minden :)
2012. jún. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


Megnyugodtam hogy könnyebben ki lehet jutni mint usa-ba Igen azt láttam hogy drágábbak az árak is de a fizetések jobbak mint itt :)

2012. jún. 15. 19:27
 4/14 anonim ***** válasza:
azt tudom tanácsolni, hogy itthonról keress munkát, ne csak lesz ami lesz alapon menj ki, arra ráfázhatsz. sok sikert egyébként!
2012. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Könnyű kijutni, de amíg nem vagy állampolgár addig bevándorlóként is fognak mindenhol kezelni. Ott meg azt megszerezni hosszú évekbe (ha nem évtizedekbe) telik.
2012. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
és hogy állampolgár legyek ahhoz mi kell? gondolom munkahely.. család?
2012. jún. 15. 21:29
 7/14 anonim ***** válasza:
12 év ottélés után kaphatsz állampolgárságot, de akkor is vizsga, nyelvtudás, minden marhaság kell hozzá.
2012. jún. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

értem köszönöm

De ha bevándorlóként megyek ki úgy munkát vállalhatok kereshetek és dolgozhatok ugye?

2012. jún. 15. 21:53
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen, természetesen nem csak állampolgár vállalhat munkát :)

Egyébként itt találsz egy részletes leírást a svájci "létről": [link]

Nem a legfrissebb, de szerintem még helytállóak az infók.

2012. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm ! :)
2012. jún. 15. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!