Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kinek van kedve velem eltekern...

Kinek van kedve velem eltekerni Salzburg-ba?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. A barátaimnak nincs egy ilyen túrához kedve, engem azonban mindig is vonzott. Kb 7-8 nap alatt gondoltam megtanni a távot. Vissza vonattal jönnénk.

Sokszor megállnánk, nézelődnénk, nem csak tekernénk, mint a hülye. Salzburg előtti 200 km-en csomó tó van. Ott azokban mindig megmártóznánk. Nagyon szép vidék. Már egyszer jártam itt 4 éve.

Indulni valamikor a nyár folyamán. Rugalmas vagyok.



2012. jún. 15. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Honnan indulnál? Pestről Salzburga (nem kötőjeles!) 7-8 nap alatt elbiciklizés feszített tempóban megy csak, ha nézelődni és csobbanni is akarsz. Budapest–Salzburg bő 600 km.
2012. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ha a tengerpart felé terveznéd az utat akkor meggondolnám

Salzburg nem nagyon vonz

2012. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

7-8 nap alatt megvan kényelmes tempóban is.

Napi kb 8 órát tekerve. Korán reggel indulás van mindig.


Engem pont a tenger nem vonz annyira. Salzburg térsége nagyon szép. Persze ízlések és pofonok.


Nekem az is jó, ha én csapódom hozzá valakikhez, ha úgy több jelentkező lenne.


Az olyanok, mint az első válaszoló, azok kíméljenek...

2012. jún. 15. 21:47
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja, igen, Pestról lenne indulás
2012. jún. 15. 21:47
 5/13 anonim ***** válasza:

Voltál már hasonlón? Ez azért elég húzósnak tűnik :O

Merre mennél? (mert ugye főutakon nemigazán lehet bringázni) Hol aludnál? ...

2012. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én mennék veled, csak 600km elsőre húzós lehet. Bécsig vonat, utána bicikli. Így mennék.

2012. jún. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Meg azért hegyen fel-le menni sokkal nehezebb ám mint itthon az sík utakon..
2012. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sokat biciklizem. Minden hétvégén megyek, hegyekbe tekerni. Csóványos, Nagy hideghegy, Naszály, Remete barlang... Már körbebicikliztem egyszer a Balatont. Kényelmes tempóban, sok fürdéssel 4 nap. Meg egyszer csináltunk egy 3 napos túrát a hegyekbe, szintén bicóval.


De amúgy ez nem hegyes rész. Kb végig sík a terület.


A Duna vonalán van végig bicikli út. Aztán egy ponton majd le kell térni róla. Akkor érünk be a Salzkommergut-i tartományba, ahol sok tó van. De kb végig van bicikli út.

2012. jún. 16. 19:58
 9/13 anonim ***** válasza:

És hol szoktál aludni? :O

Am akk edzésbe lehetsz, de ha a balaton 4 nap volt akk ez sztem kicsit több lesz ha kb olyan kényelmes tempót tartasz :)

2012. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az utolsó napra csak 10 km maradt kb. Szóval inkább 3 nap volt. De abban nagyon sok volt a fürdés. Az egész 240 km volt.

7-8 nap alatt meg lesz Salzburg, napi kb 8 óra tekeréssel.


Balaton körül végig kempingben szálltunk meg. Sátorban aludtunk.

A 3 napos bicikli túrán ott az erdőben aludtunk sátorban, úgy hogy ne lásson senki.


Ezen a túrán sem akarok kempingbe menni. Vagy erdőben vagy bekéretszkedünk kertekbe. Blogokban olvastam, hogy simán megengedik.

2012. jún. 16. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!