Kezdőoldal » Utazás » Európa » Elmennétek Tottenham-be a...

Elmennétek Tottenham-be a helyemben? (Londoni magyarok tanácsainak külön örülnék! )

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta Tottenham Hotspur drukker vagyok-mióta még jó húsz éve a nagybátyám hazahozott Angliából egy Tottenham mezt. A nyáron úgy néz ki megyek Angliába turistaként és persze azonnal eszembe jutott, hogy a nagy álmomat beváltva megnézném White Hart Lane-t (a Tottenham Hotspur stadionja), vennék egy mezt...

Csakhogy többen is óva intettek, hogy Tottenham nagyon rossz hírű, igazi balhés környék. Utánanéztem, még a Wikipédia is ír róla: [link] (Demography and Crime címen). Mennyire féljek tőle? Bemerészkedjek a stadionig? Esetleg van "biztonságosabb útvonal?".

Köszönöm előre is a válaszokat!



2012. jún. 18. 10:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Ne már, senki nem tudja Tottenham milyen környék?...
2012. jún. 18. 15:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ott laktam a stadion mögött majdnem egy évig és semmi bajom nem volt soha. Tény, hogy nem a legjobb környék, de az nem azt jelenti, hogy non stop késelnek és bandaháborúznak ott. Ha kiváncsi vagy rá, menj el nyugodtan nézd meg. Amúgy nem valami nagy stadion és nem olyan, mint mondjuk az Arsenal, hogy agyon van aggatva fan boltokkal, ahol mindenféle ereklyéket lehet vásárolni, szal remélem nem lesz csalódás a számodra. Bár gondolom maga a feeling is elég lesz, hogy ott lehetsz.
2012. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Valóban, nekem már az érzés is elég lesz, hogy ott állhatok a stadion előtt.

Azért még egy pár kérdés, ha nem zavarlak:

Be lehet menni a stadionba?

Van azért valamilyen fanbolt? (Még ha nem is túl nagy, csak egy mezt, bögrét, tollat, valamit venni)

Esetleg valamilyen "rajongói törzshely" a környéken (Pub)? Vagy Tottenhamben normális ember nem ül be sehova?

2012. jún. 20. 07:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek hozzád... én nem nagyon nézegettem ezt a stadiont. Csak tudtam, ogy ott van, mikor mentem futni, akkor mellett futottam el... pontosabban az utca másik oldalán, de ennyi. Én nem nézegettem, hogy van e bolt vagy egyebek. Az arsenálról csak azért tudom, hogy van, mert azt nem lehet eltéveszteni, rögtön ott van a metrókijára szájában és ha akarod, ha nem észreveszed.

Én azt javasolom, hogy menj akkor, amikor meccsük van. Akkor tuti bejutsz a stadionba és biztos fognak árulni erekélyeket is.

Érezd jól magad.

2012. jún. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy tipp... menj rá a google mapsre, írd be a stadiont és válts át street viewra. Imádni fogod. :)
2012. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!