Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Ryanairrel utazom külföldre,...

A Ryanairrel utazom külföldre, és a bőröndöm 3 cm-rel lenne több a megengedettnél, csinálnak belőle gondot?

Figyelt kérdés
A bőröndöm 36×55×23 és a megengedett 40×55×20.

2012. jún. 20. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, gond! Nem véletlen van megadva a MEGENGEDETT MÉRET! Sohasem értettem azokat, akik ezt nem értik. Ha mondjuk bemész a boltba 1000 Ft-tal, de amit vettél az csak kicsivel drágább, ugyanúgy nem viheted el, mint ahogyan a repülőgépre sem vihetsz nagyobbat a megengedettnél!
2012. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az egyik barátomnak 1 cm-rel volt nagyobb a bőröndje, és felengedték..
2012. jún. 20. 22:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak a szerencsén múlik. Kb. 2 hete utaztam és minden csomagot lemértek a kartondobozzal. Szerintem nem érdemes kockáztatni.
2012. jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert attól függ, hogy mivel ellenőrzik... Nem kemény bőrönd esetén simán át tudja "passzírozni" a kereten. De ha a "mérőn" fennakad, akkor a bőrönd nem megy. Van amikor nem is vizsgálják. Ez a te rizikód, hogy "megpróbálod-e".
2012. jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha masik legitarsasaggal utaznal biztos semmi gond nem lenne. De a ryanair nem fogja engedni. Nekem 3 KG mal volt nehezebb a borondom es mivel nem vittem magammal bankkartyat nem tudtam kifizetni a tobletkoltseget 50EUROT es kidobni sem akartam semmit es kp t nem fogadtak el igy nem utazhattam el. masnap egy wizzair geppel mentem Romaba.
2012. jún. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Sajnos kemény bőröndöt vinnék ,így nem tudom mi lesz.
2012. jún. 20. 23:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne is próbálkozz. Keress kisebb bőröndöt. Általában elég szigorúan ellenőrzik minden fapados társaságnál. Csak magadnak okozol vele kellemetlenséget és feszültséget. Sajnos nem jó megoldás arra számítani, hátha most éppen nem mérik végig az összes csomagot.

Mi WizzAir-rel utaztunk előző héten, ők is minden csomagot lemértek és visszadobták a picivel is nagyobbakat.

2012. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!