Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki járt már Isztambulban?...

Ki járt már Isztambulban? Milyen repcsivel utaztatok? Melyik a legolcsóbb járat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sajnos csak vonattal voltam, repülőről nem tudok nyilatkozni. A vonatút 26 éven felülieknek 128 euro, 26 éven aluliaknak 93 euro, oda-vissza Budapesttől Isztambulig, és ebben benne van a Belgrád-Isztambul szakaszra fizetendő hálókocsifelár.
2012. júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nahát, azt hittem, a vonat ettől drágább.

Mikor utaztál? Ez az a vonat, ami a Keletiből indul?

2012. júl. 4. 01:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Először 2007-ben voltam, aztán tavaly, és idén is megyek, ezek az idei árak, tavaly ugyanennyi volt, de 2007-ben még valamivel olcsóbbak voltak a jegyek. Budapestről nincs közvetlen vonat Isztambulba, át kell szállni Belgrádban, de mi úgy szoktunk menni, hogy Szabadkán szállunk le, ott megvesszük ezt a Balkan Flexi Pass nevű jegyet, amivel a továbbiakban utazunk, így 10 eurót spórolunk (a fenti árkalkuláció ezt a verziót mutatja be). Szabadkáról valamelyik belföldi vonattal estére Belgrádba megyünk, ott eltöltünk egy éjszakát, és reggel indulunk tovább a vonatunkkal Isztambulba. Visszafelé viszont már nem szállok le Szabadkán, mert ugye nem kell már jegyet venni.
2012. júl. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és a vonatos útnak még annyi előnye van a repülőhöz képest, hogy ez mindig, kiszámíthatóan ennyi, ha indulás napján veszed meg a jegyet, akkor is, ha egy hónapra előre, akkor is, nincs az az idegeskedés, mint a repülőnél, hogy vajon nem lesz-e később még olcsóbb, de mi van, ha sokkal drágább lesz stb.
2012. júl. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. júl. 4. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!