Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi az átírási költség, és...

Mennyi az átírási költség, és hol lehetne elpasszolni a jegyeket?

Figyelt kérdés
Van 2 repjegyem Barcelonába (Budapestről) aug 16-ai indulással, és 21-ei visszaérkezéssel. Nem tudok utazni, ezért el szeretném adni a jegyeket. Eredetileg a 2 jegy 81456 Ft-ba fájt, és az átírási költségtől is függ, hogy mennyiért adnám el...

2012. júl. 9. 13:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és Wizz Air.
2012. júl. 9. 14:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de ilyen drága fapados jegyeket senki nem fog megvenni tőled (főleg, hogy az átírás is egy vagyon, 11000 Ft/fő)
2012. júl. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyilván nem eredeti áron próbálnék megválni tőle... De köszönöm, hogy az átírási költség értékét megosztottad velem.
2012. júl. 9. 19:04
 4/8 anonim ***** válasza:
ja bocsi, azt nem írtam, hogy a 11000 Ft járatonként értendő, tehát esetedben 2 fő részére ez 4x11000 Ft.
2012. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz?

Ha később tudnál akkor azt hiszem orvosi igazolás esetén elhalasztják neked, persze nem kis megfázás meg ilyenek..orvos ismerősök?:)

2012. júl. 10. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jesszus... Amúgy nincs pénzem, a jegyeket meg nyertem. Szerintem akkor az lesz, hogy a barátommal elmegy egy barátja, akivel mentem volna... vagy valami lesz... :/
2012. júl. 10. 12:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha csak nyerted és nincs pénzed benne akkor eladhatnád jelképes áron úgy, hogy az átiratási költséget a vásárló vállalja. Így is elég durva ár egy fapados jegyhez, de valószínű "kelendőbb" lesz.
2012. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát megpróbálhatod, de szerintem még olyat is nehezen fogsz találni, aki a 2x22000 Ft-ot kifizeti, úgyhogy lehet hogy az a legjobb megoldás, hogy elfelejted az egészet, vagy odaajándékozod valakinek.
2012. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!