Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hová menjek Angliában, ha...

Hová menjek Angliában, ha gyári munkát szeretnék vállalni és a gyerekeimet is magammal vinném?

Figyelt kérdés
Ki szeretnék menni Angliába dolgozni néhány évre, gyári munkára gondoltam, vinném a gyerekeimet is, akik 8 és 10 évesek,tehát megfelelő iskola is kellene, de nem tudom hogyan kezdjek hozzá! Tud valaki segíteni?

2012. júl. 10. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Először itthon nézz körül álláshirdetések között, akkor láthatod, hogy hova érdemes menni. Egyébként 2 gyerekkel amúgy sem szabadna felelőtlenül nekivágnod a vakvilágnak, hogy "majd csak lesz valami munka".
2012. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
két gyerekkel ismeretség nélkül nagyon nehéz rendes munkát találni, nagyon sok az átverés... Nem kevés pénz is kell az elinduláshoz.
2012. júl. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudom, hogy nem könnyű , és nyilván nem is fogok csak úgy vakon belevágni.Ezért is érdekelt volna, hogy hol érdemes keresgélni!
2012. júl. 17. 07:00
 4/4 anonim válasza:
Gyári munkát agency-n keresztül tudsz kapni, amiben az a bökkenõ, hogy a fizetésed több mint 10 százalékát zsebre teszik, és manapság már nem olyan könnyû ilyen munkához se jutni (nyelvtudás nélkül meg végképp nem). Hiába kapnál támogatást az államtól, két gyereket nem fogsz tudni eltartani gyári agencys fizetésbõl. Átszámolva forintra havi 800-900 font nem hangzik rosszul, de itt kint az szinte semmi. Sajnálom ha elkeserítettelek, de ez a helyzet.
2012. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!