Kezdőoldal » Utazás » Európa » Meg tudná adni valaki a...

Meg tudná adni valaki a válaszokat a www.travellerpass.hu barcelonai fordulójához?

Figyelt kérdés
Már négy fordulót letudtam ebben a játékban, de nem boldogulok ezzel. Próbáltam a neten is utánanézni, de akárhogy variálom a válaszokat az ötből csak kettő jó. Majdnem biztos vagyok a villamosban, a Sagrada familiában és a karthágóiakban, de ebből a háromból is az egyik biztos rossz válasz a gép szerint. Egy nap csak egyszer lehet végigvinni a kérdéseket, ezért javaslom, hogy tollat, papírt is készítsen elő, aki segíteni akar. Előre is köszönöm.

2012. júl. 19. 07:02
 1/9 anonim válasza:
Csak regisztrációval tudom megnézni a kérdéseket. Neked nincsenek meg?
2012. júl. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1. Ki alapította Barcelonát a hagyomány szerint?

a) karthagóiak b) rómaiak c) görögök


2. Mi Barcelona leglátogatottabb turista látványossága?

a) La Sagrada Familia templom b) FC Barcelona stadion c) Güell park


3. Miről híresek a barcelonai sofőrök?

a) ők a világ legrosszabb vezetői b) rendkívül figyelmesek c) nem engedik át a gyalogosokat a zebrán


4. Hogyan halt meg Gaudi, a világhírű építész?

a) elgázolta egy villamos b) lezuhant a Sagrada Familia álványzatáról c) gázégővel öngyilkos lett otthonában


5. Mi fogadta 1914-ben a Güell park kapujában a látogatókat?

a) bohócok és atristák b) szabadon kóborló tigrisek c) két életnagyságú mozgó gép-gazella


Az én válaszaim 1 a, 2 b, 3 c, 4 a, 5 c


Ebből négy helyes, de egy még mindig rossz. Arra tippelek, hogy talán a söfőrös kérdés hibás, de sose jártam Barcelonában, úgyhogy nem tudom a választ.

2012. júl. 20. 06:01
 3/9 anonim válasza:

Hát, nem biztos, hogy tudok segíteni.

A villamost tudtam, és a karthágóiakat megtaláltam. Ezek biztosak. A többit én sem találtam meg. A Sagrada biztos, hogy nem jó válasz? Valahol azt találtam meg, hogy 2006-ban a templom volt a leglátogatottabb. A turisták szerintem jobban szeretik a templomot, mint a stadiont. Még akkor is, ha nem hívő, a templomba el szoktak menni, ez meg elég híres templom.

2012. júl. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy próbálkoztál. Az első három alkalommal a Sagrada Familiát írtam, de mikor megváltoztattam a stadionra, csökkent a hibás válaszaim száma. Lehet, hogy a stadion befogadóképessége miatt az a helyes válasz.
2012. júl. 20. 17:21
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem se sikerül:( neked még aktuális a kérdés? a karthagóban, a gép-gazellában és a villamosban biztos vagyok, hogy jó. meg szerintem hibásan, de a stadiont fogadja el jó válasznak. már annyiszor próbáltam, de még mindig nincs meg...
2012. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
holnap a sofőrösre a világ legrosszabb vezetői választ fogom adni, de ha azt se fogadja el, akkor nincs tippem...
2012. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Zsike05 válasza:
a,b,a,a,c,
2012. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
zsike 05 Köszi!!:D
2012. júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget.
2012. júl. 27. 05:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!