Kezdőoldal » Utazás » Európa » Wizzairral utazom bulgariaba...

Wizzairral utazom bulgariaba pár heten belul. Tudnatok segiteni? Tobbi lennt

Figyelt kérdés
utaztam mar sokat repulovel, de meg wizzairral soha sem, leirnatok milyen legi tarsasag? mik a tapasztalatok? kapunk ennivalot? vagy csak aruljak? koszi elore is!
2012. júl. 19. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös, normális fapados, helyes stuvikkal. Kaja pia van de csak pénzért. Euróval vagy forinttal fizethetsz. Helyfoglalás érkezés sorrendjében.
2012. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek is mondanám, nem lehet mindig forinttal fizetni! Általában eurót, és a célország fizetőeszközét fogadják el. Persze bankkártyát is.
2012. júl. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És sztem nem olyan csinosak a steward és stewardessek.
2012. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ok koszi, hmm nekem mindegy a legikisero, csak ne legyenek bunkok, hisz parommal, es szuleivel utazunk nyaralni :)

szoval hasonloan mukodnek mint a raynair?? huu oket nagyon nem szeretem...

2012. júl. 19. 21:50
 5/10 anonim válasza:

én csak is velük utaztam még,és nagyon megvagyok elégedve!

Kedvesek aranyosak.euróval és forinttal mindig lehet fizetni és ahova épp utazol annak az országnak a pénznemével is tudsz fizetni!

2012. júl. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolom ebből nem lesz nagy gond, de elmondom mégegyszer, hogy nem mindig lehet forinttal fizetni. Múltkor pl. Svédországba mentem, és nem fogadták el a forintot (a pilóta és a stewardessek sem magyarok voltak).
2012. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

igen, azoknak szokott megfelelni ez a legitarsasag akik meg nem utaztak mas legitarsasaggal... sajnos ez igy van... de hat mindegy..

nem fogok venni ott semmit, mert tapasztalataim szerint minden draga es felesleges azt a ket orat kibirom minden nelkul...

2012. júl. 20. 11:52
 8/10 anonim válasza:
én akárhova mentem mindig tudtam forinttal fizetni,még akkor is ha nem voltak magyarok!
2012. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor furcsa kivétel volt az én esetem, hogy nem fogadtak el forintit :) Mindenesetre előfordul hogy nem, csak ezt akartam észrevételezni.
2012. júl. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

természetesen akármi előfordulhat:))

csak az én véleményemet írtam,hogy nekem eddig mindenhol elfogadták:)

2012. júl. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!