Kezdőoldal » Utazás » Európa » Belgrádba készülök pár napos...

Nexxxt82 kérdése:

Belgrádba készülök pár napos városnéző kirándulásra. Milyen hely, volt már valaki ott (nem csupán átutazóban)?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:

2010 októberében voltam. Pozitívan kellemeset csalódtam, a szerbek nagyon vendégszeretőek.

Megnézésre ajánlom a belvárost 1:1-ben, Szent Száva Székesegyházat, Koronázó templomot, Kalemegdánt és a Skadarlija bohémnegyedet (bocsi, ha rosszul írtam. rem. valaki kijavít).

Nagyon finom a kenyér, étteremben viszonylag olcsó ebédelni, nekem a grilezett medalion sopska salátával ízlett a legjobban.

Ha tehetitek, egy nap utazzatok el Zimonyba.

2012. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jó hely, én már többször voltam. Majdnem az egész várost bejártam.

Arra készülj fel, hogy nagyon meleg lehet, 40 fok sem ritka. Szerencsére lehet kutakat találni és ásványvizet sok helyen kapni, de jó ha viszel vizet.

2012. júl. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha oda utazol akkor ajánlom hogy nagyon vigyázz a holmidra mert a szerbek kicsit enyveskezűek és nem a vendégszeretetükről hiresek.Volt esélyem megtapasztalni hiszen Szerbiában élek.
2012. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!