Kezdőoldal » Utazás » Európa » Omis, Horvátországba megyünk...

Omis, Horvátországba megyünk nyaralni. Át akarunk hajókázni majd Supetarba. Milyen gyakran indulnak hajókirándulások oda?

Figyelt kérdés
Már találtam egy kettőt, csak érdeklődnék h előre foglaljuk le mindenképp, vagy van ott bőven választék, szóval ha odamegyünk biztos találunk kedvünkre valót..?
2012. júl. 31. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha átutaztok Splitbe, onnan komppal olcsóbban megúsznátok, ráadásul eléggé sűrűn járnak.

www.jadrolinija.hr

district of Split

2012. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi szervezett kirándulással mentünk át, olcsóbb volt, mintha egyénileg mentünk volna.
2012. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom a nevét ennek a hajókirándulásos cégnek, de tudom, hogy Omisból indulnak magyar nyelvű hajók is, magyarokkal, nagyon jó hangulatban, azt csak tudom ajánlani. Egy magyar nő és horvát férje vezetik ezt a céget, ők szoktak jönni vezetőnek a hajón,nagyon rendesek és kedvesek. Egy benyúló utcán kell bemenni a boltba feliratkozni, de meg nem mondom, hogy hol van pontosan. Én kb. 4 éve voltam, nem sok mindenre emlékszek. Kicsit duci a nő.De kajálás is volt a mi hajókirándulásunkban, plusz egy kis pálesz:D
2012. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A párom közben már lefoglalt egy ilyen magyar idegenvezetős ebéddel egybekötött hajókirándulást :)

2012. aug. 6. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!