Kezdőoldal » Utazás » Európa » Burgaszból Isztambulba szeretn...

Burgaszból Isztambulba szeretnék utazni, mi a legjobb/legolcsóbb módja?

Figyelt kérdés
gondolom busszal a legolcsóbb, esetleg van valakinek tapasztalata konkrét buszjáratról? melyiket ajánlanátok? és mit tudtok a vonatos, vagy hajós megközelítésről? egyáltalán létezik hajójárat ezen az útvonalon?

2012. aug. 7. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Most töltöttem el 2 hetet Burgas közelében, a kérdésre nem tudom a választ de ezeket nézd meg:

[link]

[link]

[link]

2012. aug. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi Szozopolban nyaraltunk és busszal mentünk Isztambulba. A busz Napospartról indult. Burgas útba esik, gondolom, onnan is szerveznek utakat. Az utazási irodában azt mondták, indul hajó is, de az is ugyanúgy éjszaka megy, mint a busz, tehát sokat nem látni az útból és kb 2x annyiba kerül. A buszos út ára 118 leva volt fejenként, ami tartalmazta az utat, egy reggelit érkezéskor, egy ebédet, a városnézést busszal (Hippodrom, Kék mecset, Boszporusz, délután szabad program, be lehet fizetni Boszporuszos hajóútra 25 EUR). A vízum további 20 EUR.


Rettenetesen fárasztó volt, a busz tömve volt, s mivel mi szálltunk fel utoljára, megkaptuk a legrosszabb helyeket, ahol alig fért el a lábunk. :( Másnap meg kialvatlanul egész nap bolyongás a 40 fokban...


Persze, Isztambul megér egy misét, de kipihenve valszeg jobban élveztem volna.


Az út kb 8 óra busszal, de ebből kb 2 óra szórakozás a határon, sorbanállás a vízumért, egyebek. Hazafelé kicsit kevesebb idő, a határon csak 1 óra

2012. aug. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!