Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek Németországr...

Mi a véleményetek Németországról, mint turisztikai célpont?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 01:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép, kultúrált hely. Nagy a tisztaság, remek a közlekedés, kedvesek az emberek. A városok és a vidék is csodálatos.
2012. aug. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az elsővel, szép ország, nagyon sok látnivaló van. Utoljára Kölnben és környékén voltam, vissza vágyok. Kulturált, tiszta, teljesen más világ.
2012. aug. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is ugyan ezen a véleményen vagyok, de úgy látom, hogy sokan (talán még a II. világháború miatt) ellenségesen tekintenek a németekre, így az országukra is. Hasonló méretű európai országokhoz képest kevés turista megy oda.
2012. aug. 9. 10:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hülyeség.

Azok az emberek csak valami kifogást keresnek, hogy aztán nyavalyoghassanak. Egyszer sem voltak még kint , és mások hülyeségeiből akik szintén nem voltak kint, következtetéseket vonnak le. Ezek az emberek 99% azt sem tudja hány tartománya van Németországnak. Kis piti dolgok miatt utálja, és leszólja, miközben kint sem volt. Emberek... Akkor kezdjünk el egy országot ócsárolni, ha tudunk róla valamit. Ezen az alapon én is elkezdhetném szidni az USA-t, de nem teszem, mert nem vagyok ilyen paraszt. Kint nem voltam, de ami a médiából lejön, az alapján egy utolsó nép az amerikai. Semmit sem bírok bennük . Gyűlölöm őket.. Mégsem írok tele minden kérdést ezekkel. Ugye milyen érdekes? Abba kéne hagyni végre, és megismerni Németországot.

Gyönyörű hely, hála istennek 2 éve lassan hogy itt lakok, München környékén egy gyönyörű kertvárosban. Ezek az emberek akik itt laknak, összehasonlíthatatlanok a magyarokkal. Biztos hogy nem mennék haza többször, ha nem élne ott a családom.

A 2.vh-s kifogás szánalmas. Egy olyan államot mondjatok nekem, akik nem hibáztak a történelem során. Na? Persze hogy nincs. Az egy régi Németország volt. A mai már soha sem lesz olyan (Persze az USA meg pont olyan akar lenni.)

Tanultak a hibákból, és ma felfejlődtek a semmiből egy virágzó gazdaságú gyönyörű hely lett. Mi tart vissza? Én jobb életminőségre vágytam, itt megkaptam. Nekem nem kell több. Úgyhogy Németország isteni hely. Azok akik negatívkodnak, figyelembe sem kell venni. Sok sikert.

2012. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
én német szármozású vagyok
2012. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ajánlani tudom. Tisztaság van, az emberek kedvesek. Sokat vagyok kint.
2012. aug. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagy tisztelője vagyok a német kultúrának, művészeteknek, gondolok itt. pl. Bach, Wagner, Franz von Stuck, Dürer... és hasonló nevekre, nem beszélve a német építészetről. És amellett nagyon szép természeti látnivalók is vannak, hegyek, tavak, erdők, stb.

Férjemmel pár éve 3 hetes körúton jártuk be Németországot, több várost érintve: Nürnberg, Berlin, Lübeck, Hamburg, Köln, Heidelberg, Worms, Augsburg. Nagyon tetszett az ország, fantasztikus és gyönyörű helyeken jártunk.

Münchenbe szinte minden évben megyünk (nem a sörfesztiválra :-), már legalább 10x voltam, és még mindig fedezek fel új dolgokat. Nagyon jó kiállítások, koncertek szoktak lenni.

2012. aug. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó látni, hogy azért sok rendes, tisztességes magyar is van :)

Én tiszta német vagyok, és örülök, hogy tetszik az országunk! Pár primitiv embertől én is megkaptam, hogy náci vagyok, csak azért, mert hazaszerető vagyok.

DE hála Istennek kikerültem ebből a környezetből, igy most pesten vagyok ( csak a párom miatt nem mentem vissza még 4 évig).



Gressai Hajni-nak: Én a helyedben inkább csendbe maardnék, ugyanis az előző kérdésedben amit te irtál ki világosan leirtad hogy csak az őseid voltak németek, eszerint nem lehetsz német származású, nembeszélve arról, hgy a kérdésedben a mai Németországot a nácikkal általánosítottad hoztad teljes összefüggésbe, ebből kikövetkeztetve egyáltalán nem ismered a mai Németországot, se a német népet. Bár ez a pntozásodon is meglátszik, biztos más is olvasta az előző kérdésed :D

2012. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bár még sosem jártam Németországban, de nagyon szívesen elmennék. Különösebben nem vonz a német kultúra, de mégis Európa egyik legfontosabb országáról van szó, tehát ebből kiindulva megnézném. Főleg a német városokat, Berlint, Kölnt, egyszer elmennék az Oktoberfest-re is Münchenben, biztos hatalmas bulik vannak ott. És persze a Rajna vidéke, meg a Fekete-erdő is csodálatos lehet.
2013. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne higy nekik!

Én voltam már párszor németbe mert anyám szülei ott laknak kölnben és amikor mindig megyünk ki nyáron mindig nagyot csalodok németországban mert szerintem egy magyarország, románia százszor szebb hely! az lehet hogy rendesek az emberek meg minden! a közlekedés is jó (jahh meg drága is) de szerintem németország az szinte magyarország csak az emberek nyugotabak és tisztább hely is! ja és ott vigyáznak a dolgokra (pl egy vasutálomáson nem törnek zuznak össze semmit meg ilyenek) de azért ha valami lepukantabb környékre érsz akkor ott is látsz grefititt de

németország se valami nagy szám ott is unalmas az élet!

ém tudom mert én ismerem elég jól a németeket!

2013. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!