Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországban magasabbak...

Olaszországban magasabbak vagy alacsonyabbak az árak, mint Magyarországon?

Figyelt kérdés

2012. aug. 13. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Tavasszal voltam.

Egy kávé: 1-5 euró volt, a fagyi 3-nál kezdődött.

2012. aug. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hol.A strandok környékén magasabbak,de pl. beljebb egy supermercatoba,hasonlóak az árak.A ruhák is hasonló árban vannak.
2012. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
attol fugg hova mesz vasarolni.... kozpontba draga minden, fagyi, kàvè, de lehet talalni olcsobb helyeket is... szupermarketbe olyasmik az arak mint magyarorszagon, persze nem minden. ami tuti, hogy dragabb, az a hùs, a jobb minosegu kenyer, ès az autopalya-dijak. a vonat viszonylag olcso (a szemely ès gyorsvonatra gondolok), ès tiszta.
2012. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat!
2012. aug. 14. 19:14
 5/5 anonim válasza:

En 3 hete voltam Olaszorszagban ,Bibioneban. Hat ez kimondottan egy udulovaros , de itt eleg draga volt minden.. A fagyi azert nem volt 3 euro , mi 1.10 euroert vettuk a fagyit,de szerintem ugyanolyan mint itt nalunk kicsit talan finomabb, semmi extra. Csak annyi hogy nagyonsok izben van,es kulonleges izekben..;) A kenyer ara olyan 2 euro volt

, ha jol emlekszem,vegulis nem annyira veszes.A ruhak is eleg dragak , egy noname polo a piacon 10,15 euro.. De legalabb jol neznek ki:D En meg csak itt jartam olaszban,de gondolom , mas varosokban , ahol nem tul gyakori a turista,ott olcsobb minden..:)

2012. aug. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!