Kezdőoldal » Utazás » Európa » Honnan tudom, hogy egy horvát...

Honnan tudom, hogy egy horvát apartman hirdetése csak csalás? Jártatok már így? Milyen jelek vannak?

Figyelt kérdés

Kinéztünk egy apartmant Pulában, nem luxus, mert törekedtünk az olcsóságra, egy egyszerű kis házra kell gondolni, 4 főre. Szépen lírta a házat, képekkel, környékkel. E-mailen keresztül intéztük a foglalást, előre nem kellett fizetni. Pénteken indulunk.

Honnan tudom, hogy szélhámos? Vannak erre előremutató jelek? Jártatok már úgy, hogy odamentetek, de nem várt senki sem és még a ház sem volt a címen?


Lehet, hogy túlparázom a helyzetet, csak hát mégsem mindegy :) Neten olvastam, hogy vigyázni kell, ha mi intézzük (persze csak foglalás után találtam rá a cikkre). Mit gondoltok?


2012. aug. 13. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
ha nem kellett előre fizetni, akkor nagy baj nem lehet
2012. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valaki arra hivatkozott, hogy az furcsa, ha nem kérnek előleget. Mondjuk ezt nem értettem, mert legrosszabb esetben is csak másik szállást kell keresni. De valaki szerint meg intőjel...
2012. aug. 13. 12:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem kellett előre fizess mi érdeke lenne, hogy becsapjon. Szerintem ez nem jellemző.
2012. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Mi pár éve utazási irodán keresztül intéztük, ki is fizettünk mindent, mégsem azt kaptuk, amit mutattak. szóval ez sem garancia. Így meg ha nem is fizettél nincs veszíteni valód, sőt még ha nem tetszik amit ott ajánlanak, simán kereshetsz másik szállást!

Jó nyaralást!

2012. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. aug. 13. 13:45
 6/6 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy túlparázom a... Neten olvastam, hogy vigyázni kell, ha mi intézzük..."


Hány éves vagy, hogy még mindent elhiszel??


Az évszázad csalása!

...és még pénzt sem kért.


Bocsika, de ha nem kérnek pénzt, akkor hol a csalás????? ????? !!!!!

2012. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!