Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mérges pókok honosak Horvátors...

Mérges pókok honosak Horvátországban?

Figyelt kérdés

Különös történetet hallottam, a barátom kollégája állítólag látott Horvátországban, turista övezetben, a nyaralójuk kertjében egy madárpók méretű, fekete pókot.

Irtózom a pókoktól, nem is vágyom olyan helyre, ahol élnek ilyen méretes pókszabásúak.

Most ősszel készülünk pár napot eltölteni a horvát tengerparton, de semmi kedvem ahhoz, hogy éjszaka közepén a nyakamba másszon egy ilyen. Tudom-tudom, ezek nem másznak be a szobába, és eleve kint élnek és stb., de hallottam már cifra sztorikat, ezért is érdekel, hogy ti már láttatok-e ott ilyen pókot, és ha igen, akkor merre, hol, hogyan?

Én már kétszer voltam Horvátországban (11 és 20 évesen), de szerencsére nem találkoztam semmilyen hasonló élőlénnyel, ezért is lep meg, hogy mégis van ilyen.


2012. aug. 16. 18:33
 1/3 anonim válasza:
9%
Nagyon mérgesek!
2012. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mérges pókokról nem tudok, hogy élnének ott, viszont skorpiók előfordulnak, azokkal vigyázni kell. De biztos lehetsz benne, hogy nem fogsz találkozni eggyel se.
2012. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
34%

"Mérges pókok honosak Horvátországban?"


...és csak azért nem másznak át ide Magyarországra is, mert nincsen útlevelük.

2012. aug. 17. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!