Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországban, a Caorle nevű...

Bratilla kérdése:

Olaszországban, a Caorle nevű üdülőhelyen keresek olcsón szállást, hol érdemes keresgélni?

Figyelt kérdés
Mindig úgy szoktuk, hogy nem foglalunk előre, hanem amikor ott vagyunk körülnézünk, hogy hol lehetne olcsón szállást kapni, de most félünk, hogy már minden foglalt lesz. 5-en megyünk, és 2 szobás apartmanra lenne szükségünk. Augusztus 23-án érnénk oda és 30-án indulnánk vissza. Kérlek, adjatok tanácsot!
2012. aug. 17. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:

mi olaszországba a garda tóhoz szoktunk menni peschiara del garda-ba mert nagyon jó hely

ott van:

gardaland: egy hatalmas vidámpark

movieland:vidámpark ami tele van showkkal robbantanak felgyújtanak egy csomó dolgot, van zorro és john rambo show is rendőrakadémiás és u571 (a tengeralatjáró) suimulátorok de nem hagyományos szimulátor mert show is van hozzá és hatalmas

canevaworld: vízi vidámpark sok sok nagy és kicsi csúszdával

a közelba van eg szafari ahol kocsival kell menni minden állat van és le lehet húzni az ablakot

van a közelban agy nagy pláza de valami hatalmas

ott a legjobb szállás a bella italia üdülőfalu, hatalmas a tóparttól kb 5 méterre kezdődik nagyon nagy területen és minden fajta apartman van de van szálloda része és medencéi is vannak

itt biztos lenne még hogy találtok szállást úgyhogy ha nem akartok mindenképp oda menni amit leírtál akkor szerintem NAGYON ÉRDEMES MEGNÉZNI

mi is ebben az évben voltunk de mi már március környékén lefoglaltuk mert tavaly is itt voltunk és annyira elvarázsolt minket ez a hely hogy biztosra akartunk menni

ja és a közelébe (20 perc) van verona és júlia erkélye- nagyon szép hely

2012. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet, nagyon jól hangzik, de sajnos muszáj lenne Caorle, Lido di Jesolo, vagy Észak-Olaszország környékén maradnunk, meg nekünk idén igazából egy családias strandolás lenne a lényeg, meg sétálgatások. De mégegyszer nagyon köszönöm, nem is tudtam, hogy ilyen hely is van Olaszországban! :)
2012. aug. 17. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

igen nagyon jó és ez is észak olaszországban van

ha szeretitek a családi vakációkat akkor nem ebben az évben de ajánlom

remélem találtok szállást

SOK SZERENCSÉT ÉS AMI MÉG FONTOSABB JÓ NYARALÁST!!!!!!!!

egy jó családi nyaralásnál nincs is jobb

első válaszoló

2012. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neten vannak olcsó last minute utak, némelyik tényleg nagyon kedvező. A hétvégén néz körül a szállások között a goole-ban. Én biztos nem mennék lefoglalt szállás nélkül, egyik ismerősünk Horvátországban nem talált szállást és a kocsiban aludt a család. Tényleg foglald le vagy legalább néz körül árakban. Szerintem jobb ötlet a tengerparti nyaralás, főleg gyerekekkel!
2012. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi is azon a részen keresgélünk apartmant, és döbbenetesen magas árak vannak idén!

Repkednem a több-százezrek egy hétre.

Az ajánlatban még olcsónak tűnik, de amikor beírom, a szept.-i dátumot 2 fővel, már 2százezret ír ki úgy, hogy se biztosítás, se ellátás, se utiköltség ...

2012. aug. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Nagyon kedves vagy, és igen, egy jó kis családi üdülésnél nincs is jobb. Köszönjük, Neked pedig további kellemes nyarat! :)


Második válaszoló: Igen, én is ettől félek, csak nem nagyon merek neten szállász foglalni, mert mi van, ha megszívjuk...


Harmadik válaszoló: Igen, néhány árnál én is ledöbbentem. Most végre találtam két elfogadható árú szállást (szerintem a térségben a legolcsóbbak) , de nem tudom, megbízható-e a honlap.

2012. aug. 18. 13:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nem indulunk neki foglalás nélkül, és másnak sem ajánlom.

Sajnos a szeptemberi utószezonban sem ritka a több-százezer Ft-os apartmanár, de találkoztam már 1millió Ft/hét felettivel is!!

Ehhez képest, mi úgy 60ezer Ft/hét/apartman körül keresgélünk...

2012. aug. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!