Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen kinti munkával lehetne...

Milyen kinti munkával lehetne félretenni Angliai egyetemhez? (fontos, nagyon sokat jelentene)

Figyelt kérdés

Szeretnék kimenni egyetemre, de egyelőre lehetőségem sincs, hogy itthoni keresetből összehozzak egy indulótőkét, ezért gondoltam a kinti munkára.

Angolból felsőfokúm van, németből hamarosan meglesz a középfok, de még ha kell, tanulnék mellé valamit (egy-két év alatt), hogy találjak kint egy olyan munkát, amiből jobban félre tudok tenni.



2012. aug. 23. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
elmész Ausztriába egy síparadicsomba mosogatni, takarítani, de olyan helyre, ahol fizetik a szállást és az étkezést is, így gyakorlatilag az egész fizetésed megmarad, vagy ha az nem is, de egy szezon alatt, ami cca. 4-6 hónap, össze lehet szedni szép összeget.
2012. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4-5 szezon alatt összejöhet a tandíjra való. én már 2. szezonomat kezdem decemberben, az első szezonom alatt megtakarítottam 6800 €-t.
2012. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!