Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az EU-n belül tudok így...

Az EU-n belül tudok így vonatozni?

Figyelt kérdés

Magyarországon ha nincs jegyed,

oda adod a személyit a lakcímkártyát,

kapok egy büntetést és mehetek a vonattal,

mint ha jegyem lenne. Ezt az EU-ba is megtudom így oldani?



2012. aug. 24. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? Vajon miért is nem kedvelik a magyar turistákat?

Egyébként meg vannak olyan országok ahol lehet venni jegyet a vonaton is, így ki kell fizetned. Ha nincs pénzed le kell szállnod. Általában indulás után pár perccel jönn a kalauz, így sokat nem fogsz tudni utazni.

2012. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tőlünk nyugatabbra ne igazán próbálkozz blicceléssel, mert nagyon megbüntetnek. Sokszorosát kapod majd annak, amit Magyarországon kapnál.
2012. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Olaszban myugodtan mehetsz potyazva, meg franciaban is, nem ir buntetest csak ridkan, norvegiaban, svedorszagban es daniaban is potyaztam, ott nem hogy megbuntetett volna a kaller meg kedves is volt, azonban nemetben es osztrakban NE probalkozz mert kihivjak a rendorseget es kiutasitanak nemetorszagbol, persze nem azonnal, 3 nap elzaras utan!!! Spanyolban nem tudsz felszalni a vonatra mert mar felszallaskor kerik a jegyet. En pl. Bejartam egesz olszorszagot jegy nelkul, de nem viccbol, hanem hajlektalan voltam es nem volt penzem, hiaba mondja az elozo valaszolo hogy nem szeretik a magyarokat, nem igaz, a romant utaljak a legjobban, velunk szenben nagyon toleransak europaban, nekem ez a tapasztalatom,es meg annyit hozzatennek hogy ha nincs penzed, akkor ez az egyetlen megoldas! Megegyszer mondom Nemetorszag es Ausztriaban ne probalkozzz!!!
2012. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbálkozhatsz ezzel, de nem lesz könnyű dolgod. A bel- és igazságügyi együttműködés erősítése miatt nem zárható ki, hogy a más tagállamokban kivetett bírságokat a jövőben be lehet majd hajtani idehaza is. Ez pedig igen fájdalmas lehet.

Inkább a stoppolást és a telekocsit ajánlom.

2012. aug. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amugy a telekocsi, amit az utolso valaszolo irt,csak egy, ket iranyba jo otthonrol nyugatra, es vissza, de az eun belul ide oda nem nagyon lesz ilyen lehetoseg, a stoppolas pedig szinte lehetetlen, a sok afrikai es arab elvette az emberek bizalmat, sok volt a gyilkossag, a rablas stb., ezert a legritkabb esetben vesznek fel, meg a kamionosok sem, kamionok kozul inkabb a lengyel, a bulgar, a roman es a torok aki nagyobb esely hogy elvisz egy darabon,neha meg a magyar is! Foleg nagyobb kamionparkolokban erdemes probalkozni, autopalyan nem erdemes, meg veszelyes!
2012. aug. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!