Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olcsó, kempinges szállást...

Olcsó, kempinges szállást keresek Horvátországban. Aki volt már ilyen szálláson, annak hogy tetszett? Hol találhatok ilyesmit?

Figyelt kérdés
Érdekelne az is, hogy hogy lenne olcsóbb. Ha kimegyünk, és ott keresünk valami szállást, vagy ha itthonról foglalunk valamit.
2009. júl. 25. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Kvarner-öböl, Krk sziget, Stara Baska üdülőfalva: nagyon szép a kemping, nekünk tengerre nézett a "szobánk" (sátor bejárata) és kb 20 méterre volt a tenger. Nézd meg a neten: skrila.hr
2009. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakoznék az elottem szolohoz, Krk sziget, csak mi Krk városában voltunk, camping Jezevac, hatalmas kemping,a zuhanyzok,WC-ek 2orankent tisztitva, élelmiszer uzlet, ujságos, resti a kempingen belul és a tenger kb.20-25 méter. Nagyon meg voltunk elégedve, az árra már nem emlékszem,de joval olcsobb mint az apartman.

Mi nem foglaltunk elore.

Jo nyaralást!

2009. júl. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az lenne még a kérdésem, hogy alkalmas a part egy esküvőre:)? Homokos part, naplemente? Tavaly már volt polgári esküvőnk, szülőkkel, meg ilyenek, de szeretnék egy olyat is, ahol csak mi vagyunk ketten, és csak a miénk az a perc, és csak magunkkal kell foglalkoznunk:).

Ez minden vágyam!, de most újítjuk fel a házunkat, amit tavaly vettünk, és elég szűkös az erre fordítható keret. Várni nem igazán szeretnék, mert már nő a pocakom, és félek, nagy hassal nem mutatnék túl esztétikusan a ruhában:D:D:D.


Nem szeretnék sokat fizetni apartmanokért, szállodákért stb. Csak egy sima szállás legyen, maximum 2500-3000Ft/fő/éj.


Tudtok valami árban hasonló megoldást?

Nagyon fontos lenne:).

2009. júl. 27. 10:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Hát, azért az összegért, amit írtál, sztem csak kemping van. Amit én írtam--de sztem a kempingek általában hasonló árban vannak, legalábbis sátorral--az 6000ből kijött 2nknek. És hogyan tervezitek a tengerparti esküvőt?
2009. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!