Kezdőoldal » Utazás » Európa » Svájcba költözünk, mit vigyünk...

Svájcba költözünk, mit vigyünk magunkkal, milyen tanáccsal tudnátok ellátni minket?

Figyelt kérdés
Persze,akinek már van tapasztalata.
2012. aug. 27. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyik város?
2012. aug. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ajánlatos beszerezni egy kenyérsütőgépet, mert a kenyérfélék ott drágák, vigyetek francia tankönyveket, mert franciául beszélnek legtöbben. Kicsit több meleg ruha kell, mint itthon. Előtte itthon menjetek el fodrászhoz, fogorvoshoz, mert ott nagyon drága, vigyetek gyógyszereket is. Amúgy a legjobb hely a világon, nekem borzasztóan tetszett! És néha gyertek haza élvezni az olcsóságot itthon:)
2012. aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Wattwil.
2012. aug. 27. 20:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Aha, szóval a német részre. Akkor viszont teljesen felesleges franciául tanulni. Egyébként jó, amiket az előző írt.
2012. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a kenyérsütőnél, azt hittem, csak vicc az egész komment, de aztán úgy tűnt még sem....tényleg ennyire drága a kenyér?!?!?!
2012. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mikor költöztök?

Szerintem amit csak lehet, érdemes otthon megvenni és onnan hozni.. Télre pl. meleg ruhákat.. Konzerveket, hosszabban tárolható ételeket.. Úgyis viszonylag hamar elfogynak és muszáj kint venni ételeket, de ezzel is lehet spórolni.. Jó ötlet néhány fontos gyógyszert is beszerezni..

2012. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már kint vagyunk. :)
2012. okt. 10. 14:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor már el is fogytak a konzervek :D :D ;)
2012. okt. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!