Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki dolgozik a ryanairnél,4...

Valaki dolgozik a ryanairnél,4, . én utaztunk volna, de fiam kórházba került,300 font volt a jegy, és most szeretném valahogy visszakérni a jegy árát, de semmi lehetőséget nem találok, hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérhetek viteldíj-visszatérítést a fel nem használt foglalásom után?


A Ryanair foglalásain szereplő nevek, időpontok és útvonaltervek a járat indulása előtt legkésőbb 4 órával módosíthatók a honlap Foglalásaim kezelése menüpontja alatt. Viteldíjat, díjat és egyéb költséget nem térítünk vissza.


Ha nem használja fel a foglalását, akkor a viteldíjat, valamint egyéb díjakat és költségeket nem tudja visszaigényelni, de az utazás dátuma utáni egy hónapban lehetősége van írásban kérni a kifizetett adótartalom visszatérítését. Az adó-visszatérítés adminisztrációs költséggel terhelt.

2012. aug. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nagyon drága volt, azért megkérdezem, hol foglaltad? Mert pl. utazási irodában, akkor lehet, hogy van rajta biztosítás. Én mindig szoktam kérni drága jegyeknél a biztosítást. Bizonyos gyűjtőoldalakon is lehet ilyet kérni (pl. supersaver). Kértél ilyet? Szerintem ez lehet az egyetlen esélyed :( (Vagy talán ha vásároltatok előrre utazási biztosítást, érdemes megnézni hátha ott van erre valami).
2012. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Sajnos neten rendeltem és semmi biztosítást nem kértem.Megpróbálom karácsonyra átíratni a jegyeket.
2012. aug. 30. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!