Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hány óra egy repülőút Budapest...

Hány óra egy repülőút Budapestről Rómába?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Kb. másfél óra.
2012. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Kb 1 óra 20 perc.
2012. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm ;)
2012. szept. 18. 14:40
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Másfél óra?? Esetleg hátszéllel... De egyébként 1 óra 45p. Nézd meg a wizz oldalán a menetrendet...
2012. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a menetrendben nem a repülési idő van feltüntetve, abba bele van kalkulálva a felszállás előtti műveletek, míg a gép kigördül a helyéről ...stb. a fapadosok menetideje pedig amúgy is mindig hosszabb, plusz az időjárási viszonyok is közrejátszanak. többször megtettem már a bp-róma távot, volt h kevesebb mint másfél óra alatt!
2012. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tehát 1 óra 45, A felkészüléstől,kigurulástól a beállásig, vagy 1:30 felszállástól leszállásig.


Ez ám a komoly vita :D


Lehet nyomkodni a lefelé nyilat, ha az okoz örömet ;)

2012. szept. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ezen nehogy összevesszetek ;)

valóban azért voltam kíváncsi rá, mivel életemben először nemhogy Rómába, de repülni is először repülök :)

tehát érdekelt, hogy maga az egész tortúra mennyi időt vesz igénybe!

köszönöm a válaszaitokat! :)

2012. szept. 19. 15:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,én mikor repültem,akkor 1 óra 20 perc volt hazafelé,emlékszem még meg is néztem az órán.Odafelé több volt,talán akkor lassabban ment.
2012. szept. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocs, de jöttél itt a hátszeleddel meg az ostoba válaszoddal.
2012. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Élőszőr is a kérdező kommentje

"tehát érdekelt, hogy maga az egész tortúra mennyi időt vesz igénybe"


És az akárhogy erőlködsz, nem másfél óra.


Másrészt ha a repüléshez a tudásodat onnan szerezted be hogy utaztál többször a Róma - Bp járaton, ami egyébként a kutyát nem érdekli, akkor igazán utána nézhetnél néhány dolognak. Pl hogy 11 000 méteres magasságban, a troposzféra felső határán, ahol a repülök repülnek, képződnek többek között a légáramlatok. A szelek, hogy te is értsd. És bizony nagyon nem mindegy ,hogy az a szél milyen erős, és főleg ,hogy milyen irányból fúj. De ettől persze még lehet butaság a hátszél, lehet én találtam ki és nem is létezik.


Harmadszor pedig, ez az oldal azért van, hogy segítsünk másiknak, de nem lehet mindenki olyan okos (??) mint te, ki lehet javítani a másikat, de nem kell nagypofájú kötekedőnek lenni. Főleg ha nincs igazad.


Most pedig nyomogasd a lefelé nyilat kitartóan.

2012. szept. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!