Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ryan: mennyire veszik komolyan...

Ryan: mennyire veszik komolyan a csomagméreteket?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy a kézipoggyász megadott méreteit mikor ellenőrzik? A becsekkolásnál láttam ilyen rekeszeket, de megnézik közvetlenül a gépre való felszállás előtt is? Ilyennel másutt nem találkoztam, azért érdekelne, na meg azért hogy mennyire lehet "bevásárolni" a reptéren, azon kívül amennyi helyet hagyok neki a táskában.

2012. szept. 26. 15:49
 1/10 Antimod ***** válasza:

Nem mindenhol, kétszer utaztam Ryanairrel, és mind Pozsonyban, mind Liverpoolban nagy ívben tettek a méretre. Pedig volt akkora bőrönd is, ami ránézésre másfélszer akkora volt, mint a megengedett.

Persze lehet, hogy más útvonalakon más a helyzet.

2012. szept. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elsősorban az érdekel Budapesten mennyire nézik :) Visszafelé nincs mit hozni.
2012. szept. 26. 15:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Becsekkolásnál megnézik, utána jó eséllyel már nem.
2012. szept. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Madridban mar tobbszor volt ra pelda, hogy nemcsak a becsekkolasnal, hanem meg a beszallokapunal is beletetettek az emberrel a rekeszbe, volt aki ott pakolt a kapu elott mert nem fert bele...
2012. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na igen pont ezek a sztorik amiket vártam! Vagyis nem vártam, így nehezebb lesz összehozni
2012. szept. 26. 17:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Én most voltam Brüsszelben, ott a biztonsági ellenőrzés előtt kereteztek, a kapunál pedig kartonnal mértek le minden egyes csomagot. Általánosságban az a jellemző, hogy komolyan veszik.
2012. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Budapesten is van hogy dobozolnak és ha több csomag van az eléggé esélytelen. Te tudod hogy megéri e kockáztatni. Szerintem nem éri meg...
2012. szept. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Londonból mikor jöttem volt, aki beszopta. De könyörgöm, ha meg van adva a maximum méret, akkor miért nem lehet abba beleférni? Nem kell az egész házat magaddal vinni.
2012. szept. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

vigyázni kell, mert szúrópróbaszerűen szeretnek ellenőrizni

hátitáskát soha nem ellenőriznek

általában a gurulósokat ellenőrzik, mert nagyon jól tudják, hogy azt nem lehet úgy összegyűrni, hogy beférjen a "ketrecükbe"

amúgy ha elkapnak asszem 60 euró

2012. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na sikerült! A reptéri vásárláskor adtak egy táskát, direkt erre való, ha ebbe raksz mindent akkor felengednek.
2012. szept. 30. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!