Kezdőoldal » Utazás » Európa » A londoni Madame Tussaud's...

A londoni Madame Tussaud's panoptikumban lehet Robert Pattinson viasszobrával fényképezkedni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha van ott neki viaszszobra, akkor lehet.
2012. szept. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
már nincs meg, mert elkopott, széttapizták-nyalogatták a libuskák :D
2012. szept. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek, ment a zöld kéz ^^

Utolsó: Most hogy így belegondolok mondasz valamit :DD

2012. szept. 28. 16:33
 4/11 anonim válasza:
53%
Dehogynincs meg, és igen, lehet. Kristen Stewart és Taylor Lautner viaszszobra mellett áll.
2012. szept. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, mindegyik szoborral lehet!
2012. szept. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

De azért azt furcsállom, hogy a képeken az emberek ölelgetik, taperolják meg csókolgatják a szobrokat... ilyet gondolom azért nem lehet :D Vagy mégis? O.o

2012. szept. 28. 17:38
 7/11 anonim válasza:
53%
én most nyáron voltam és lehet :D de lehet , lehet ölelgetni,puszilgatni bármit lehet vele csak beleharapni nem. de majd ha elmész a horror résznél nagyon befogsz pisilni. én nem vagyok az a félős de ugy sikongattam mert ott nem ilyen viasz szobrok vannak hanem RENDES EMBEREK AKIK A KOROM SÖTÉTBE MAJDNEM RÁDUGRANAK. nagyon durva de jó :D
2012. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én most két Madame Tussaudsban is voltam, mindkét helyen azt mondták, hogy meg lehet fogni őket, át lehet ölelni, meg minden. Azt kérték, hogy az arcukhoz, hajukhoz ne nagyon nyúljunk. A puszi szerintem is túlzás, de azt inkább csak imitálni szokták a fotók kedvéért szerintem.
2012. szept. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Gurti válasza:
Igen lehet, de Bécsben is van Pattinson szobor, ott is tudsz
2012. okt. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam hogy csak Londonban és New Yorkban van, de majd utánanézek. :)
2012. okt. 25. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!