Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tömegközlekedéssel hogyan...

Tömegközlekedéssel hogyan lehet egynapos kirándulást tenni Szabadkára Budapestről? Van ötletetek?

Figyelt kérdés
Kora reggel vagy hajnalban indulás Budapestről és estefele hazaindulás Szabadkáról. Tudtok olyan busz, vonat vagy akármilyen kombinációt amivel ez megvalósítható?

2012. szept. 30. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:

4.05-kor indul vonat, vagy 9.05-kor reggel

vissza szerintem meg másnap reggel jöjjetek:)

2012. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem a vasúti menetrendet nem igazán előnyös vonattal menni: Szabadkára 10 órai érkezés csak 2 átszállással lehetséges, ami anyagilag is többe kerül, mint a nyílegyenes út. A legkorábbi közvetlen vonat 9:05-kor indul, 12:32-re van Szabadkán. Visszafele a legkésőbbi vonat 15:28-kor indul. Ez szerintem korán van.

Busszal ha jól nézem négy és fél órás a menetidő, 7:00-kor indul. Visszafelé 15:15-kor indul. Busszal lehet, hogy van még más lehetőség, én ezt találtam.

2012. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, melyik az a 4:05-ös vonat?
2012. szept. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát, én beírtam az elvira.mav-start.hu-n hogy pestről szabadkára, holnapi indulással, hogy a hétköznapi járatokat is listázza, és ott írta.
2012. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja megvan, Nyugatiból indulás, de ez is két átszállásos, ha a kérdező bevállalja akkor teljesíthető.
2012. szept. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindennap reggel 7 kor indul a Népligetből aútóbusz, ami 11 35 re ér Szabadkára.Délután 15 15 kor indul vissza.
2012. nov. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!