Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi tévő legyek? Meglehet...

Mi tévő legyek? Meglehet változtatni a jegyemet?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm meghívott Londonban.Meg is egyeztünk az időpontban.Tartottuk a kapcsolatot interneted,de olyan furcsa mert két hete nem ír,nem válaszol.Még egy hetem van indulásig de nem merek felülni a buszra mert sztem átvágott és lelépett.Sztem nem akar velem találkozni.Olyan jegyet vettem amit lehet változtatni,de nem tudom hogy város lehet e változtatni vagy az időpontot.

Vagy menjek el?Azt is megígérte hogy segít munkát találni.

Most mit tegyek?Elég drága volt a jegy?:(



2012. okt. 10. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen ismerős az aki meghív, és mégsem akar látni téged???

Egyébként a jegynél csak az időpont változtatható.

Én a helyedben mindenképpen beszélnék az ismerőssel.

Mondd meg neki, hogy megvetted a buszjegyet, és X napon ott leszel Londonban. Ha hümmög, akkor egyenesen kérdezz rá, hogy most akkor mi a helyzet. Akar-e segíteni vagy sem. Tessék kommunikálni egymással..

2012. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát most már menjél el szerintem. Segítség nélkül is lehet próbálkozni.
2012. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na igen, csak szegénynek legyen hol aludnia.
2012. okt. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Probálom elérni mindenhol,interneten meg telefonon,és látom hogy facebookon megnézte az üzenetem de nem válaszol.

Már az emailjeire is küldtem üzenetet de semmi!!

Nem tudok pár napja ez miatt aludni sem.Legutóbb mikor beszéltünk minden rendben volt,meg tényleg ugy tünt hogy örül a látogatásomnak.

Nagyon nagyon csalódott vagyok és nem tudom mi tévő legyek!!!!:(((((((((((((((((((((

2012. okt. 11. 20:54
 5/9 anonim válasza:
Nincs más ismerősöd Londonban? Nálam a fele ismerősöm kint él, ha van, próbáld felvenni velük is a kapcsolatot, a biztonság kedvéért.
2012. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

Hát nem semmi ismerősöd van.. Ha semmire nem reagál akkor elég egyértelmű hogy nem akar segíteni.

Én is Angliában élek, de soha ilyet nem csináltam mint az ismerősöd. Ha már segítséget ígértem akkor álltam is mindig a szavam.

Amúgy mennyire tudsz angolul? Mert ha tudsz kommunikálni, akkor nincs miért aggódnod. Ha indilásig nem reagál akkor se ad fel. Gyere ki Londonba. Ha este érkeznél akkor keres egy olcsó hostelt ahol 1 éjszakára kiveszel egy szobát. Másnap tudsz szobát bérelni, és el is kezdheted a munkakeresést. Csak remélni tudom, hogy az ismerősöd azért elmondta hogy milyen papírokra lesz szükséged hogy munkát kaphass.. Jó nyelvtudással minden könnyen megy,,Ha kell tudok infót adni mit hogyan csinálj.

2012. okt. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia.

Angolul jól beszélek,de fogalmam sincs hogy hol keressek szállást,meg ugy tudom hogy nagyon drága hely.

A jegyemet meg kidobhatom a kukába:(-

Amugy alig bírtam rá összekuporgatni rá a pénzt,napi 12órát dolgozom,és ebben a honapban ki se fizették a tulóráim ami 65óra volt,így kerestem 70ezer forintot.

Az a szemét jól átK@rt:(((

2012. okt. 12. 18:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Semmi ismerős vagy rokon nincs kint?? nem ismersz kint magyarokat akik 1-2 éjszakára befogadnának??

Ha nincs akkor itt nézzél hostel hátha van elfogadható árért..

[link]

Tényleg nem olcsó, de csak 1-2 éjszakát kell kibírni valahogy..

2012. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Végül sikerült elérni az ismerősöd?
2013. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!