Kezdőoldal » Utazás » Európa » Romániába átlagosan mi mennyib...

Romániába átlagosan mi mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Romániába milyen árak vannak? Gondolok itt főképpen ételre italra és cigarettára. Cigaretta milyen van kint? És jobban megéri innen kivinni vagy ott venni?
2012. okt. 14. 19:12
 1/7 anonim válasza:
A cigi olcsóbb, a többi kb. ugyanannyi, attól függ milyen termék persze. Van mindenféle cigi, én mindig Kentet szoktam venni, ha kint vagyok.
2012. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Cigi kinálat van itt is bőven, de valóban Magyarországon érdemes beszerezni inkább az ára miatt. Az élelem meg nem drágább, mint nálatok és van választék, bevásarlóközpontok stb. ugyanúgy, csak kevesebb magyarországi termékkel természetesen.
2012. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a pofon ott is ingyen van
2012. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy doboz cigi kb mennyibe kerül? Forintba átszámítva.
2012. okt. 15. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:
1 doboz cigi kb egy ezres. De pl. a rezsi Romániában negyedannyi. Szóval kicsit több marad a románok zsebében...
2012. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akor most olcsóbb v drágább a cigi?:D
2012. okt. 16. 17:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Dragabb. Magyarorszagrol szoktak atcsempeszni a magyarok a romanoknak a cigit. Amugy cigin kovul minden olcsobb!
2012. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!