Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ti nem vágytok néha 1 nagy...

Ti nem vágytok néha 1 nagy utazásra h végre kiszakadhassatok a mindennapokból?

Figyelt kérdés

Én most tervezek egy nagyobb körutazást európában, a lehető legtöbb országot bejárni, lehetőleg autóval hogy sokfelé meg lehessen állni és megnézni minél több dolgot. A mai repülőzős divat nem nagyon érdekel, akkor nincs lehetőség útközben is megnézni amit csak akarok.

Vannak még akik hasonlóan gondolkoznak mint én?


2012. okt. 15. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is így gondolom. Minden évben autóval megyünk végig Európán keresztül. Megállunk az általunk előre kiválasztott városban, hogy megismerjük, megnézzük. Nyáron is lesz ilyen út. Bár még nem teljes az útvonal, de a neuschwansteini kastély tuti benne lesz a látnivalók listájában. Németországban egy másik szép várost ki akarok nézni.

Talán egy francia város is szóba jöhet, szóval jó pár napos autókirándulás lesz majd. Már várom a jó időt..

2012. okt. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is tervezek jövő nyárra egy európai körutazást, csak éppen vonattal. Ki mivel szeret utazni, én például nem tudnék autóban utazni ilyen távokat, meg amúgy is érdekel a vasúti közlekedés.
2012. okt. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem a vonat kicsit unalmas lenne, bár ha vki nem vezet akkor szinte mind1 hogy hol utas :) Az viszont jó a kocsiban h olcsóbb mert ha 4-5 -en összedobjuk akkor elég jól ki szoktunk jönni és már csak a szállás az ami vészesebb.
2012. okt. 15. 23:38
 4/9 anonim ***** válasza:
első vagyok. A szállás sem vészes ha tudod hol keresd. Mi mindig kempingeket nézünk, mert ott a konténerszobák kényelmesek, és olcsók. 1 konténerszobában 2-3-4-en is lehet lenni,attól függ melyiket veszed ki.
2012. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a tippet, de megkérdezhetem h egész pontosan mi is ez a konténer szoba? lakókocsi lenne?
2012. okt. 16. 13:56
 6/9 anonim ***** válasza:
De szoktam ilyenre vágyni, ezért megyek minden nyáron el valahova legalább 2 hétre. Tavaly a Kaukázusban voltam, idén meg Iránban és Irakban. Igaz nekem nincs nemhogy kocsim, de még jogosítványom se, így mindenhova busszal, vagy vonattal megyek.
2012. okt. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 12:43 vagyok.


Tavaly Velencében voltunk konténerszobát béreltünk.

Itt van pár kép hogy mégis hogy néz ki.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi :) érdekes, én még ilyennel nem találkoztam.

Egyébként milyen árban vannak? és meg lehet találni ezeket is neten keresgélve?

2012. okt. 16. 19:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek egész napokat autóban tölteni. Inkább elrepülünk valahová, ott helyben bérelünk autót, amivel bejárjuk a környéket. Évente 2-3 ilyen utazást teszünk, az utóbbi 10 évben (lényegében amióta fapadosok vannak), Skandinávia kivételével egész Európát bejártuk. Egyébként is távolabbi országokba (Spanyolország, Portugália) a repülés lényegesen olcsóbb, mint odáig a benzinköltség.
2012. dec. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!