Kezdőoldal » Utazás » Európa » Frankfurtban volt már valaki?...

Frankfurtban volt már valaki? Mi a tapasztalat az ottani emberekről/környékről?

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
17%

En mar voltam, igaz csak a repteren egy atszallas erejeig.

Az emberek kozott siettek, jol beszeltek angolul, a nenik/bacsik a kapuknal mindig megkertek, hogy vegyem ki a notebookot a taskabol, es kerdeztek, hogy van-e nalam nyers hus. (szerencsemre epp nem volt)


A kornyeken rengeteg repulo volt, de tenyleg iszonyatosan sok. Meg egy valag aszfalt ahol parkoltak meg gurultak erre arra. Olykor olykor fel fel szallt kozulluk 1 1 gepmadar. Aztan megtalaltam a sajat gepemet elfoglaltam a helyemet es felszalltunk. ennyi.


Egyszer pedig kb meg 5 6 evvel ezelott lattam repulobol frankfurtot, de csak egy nehany felhokarcolo latszodott, meg a repter.

Remelem segitettem es megy a zold kezecske :)

2012. okt. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
-1 kozott.
2012. okt. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Előszöi is az a kérdés ,hogy melyikre gondolsz a 2db Frankfurt közül? Én az Odera partján lévőt ismerem,a Hanza napokra szoktam oda járni.
2012. okt. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én a Maina parti Frankfurtra gondoltam :)
2012. okt. 22. 16:56
 5/5 Soproni András válasza:

Kulturált, jó hely. Turistaként a környékkel együtt 3-4 napot megért. A felhőkarcolói lazábban vannak elhelyezve, mint a New York-iak, ezért emberibb benyomást keltenek. Érdemes elmenni a régi operaházba, jó az akusztikája. A hatalmas új is érdekes. A kajáldák barátságosak, bár az áraik nem feltétlenül. A pályaudvar szomszédságában van a piroslámpás negyed (mi ott kaptunk olcsó és tisztességes szállást), a látvány körülbelül, mint nálunk a Keleti pályaudvar környéke, viszont k*nénik és bácsik nem strichelnek, mint mondjuk a Rákóczy tér környékén.

Szóval, utazz bátran.

2012. okt. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!