Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába mennék ki dolgozni...

Angliába mennék ki dolgozni családdal hol kell munkára jelentkezni? 2 hét mulva indulunk.

Figyelt kérdés
3 gyerkőccel mennék + a párommal, csak ő nem beszéli a nyelvet. Én alap fokon tehát valami takaritásra gondoltam eleinte. Jó lenne ha szállást is adnának mert csak 1000 font van. Ja és hajsütövasat lehet a kézipoggyásszba rakni? És 2 literes üdítőt? A túró rudit nem kobozzák el?
2012. okt. 21. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát...


Először is minden bántás nélkül mondom, de nagyon nagyon tájékozatlan vagy. Nem indulás előtt 2 héttel kell ezekről a dolgokról informálódni. Családdal kijönni úgy, hogy egyikőtök sem beszél normális szinten angolul, az nagy felelőtlenség. Mellesleg 1000 font kezdőtőke még egy egyedül érkezőnek is éppnhogy elég, családnak kevés! Nektek 3 gyerekkel minimum 3 szobás lakás kell, mert minden gyermeknek kötelező a saját szoba idekinn, szobát nem nagyon fogják kiadni nektek, mert 5 ember nem tud egy kis szobában ellenni. Nem is tudom, mit gondoltatok.

2012. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
66%
Ne haragudj, de remélem az angolt jobban tudod, mint a magyart...
2012. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ahogy azt Móricka elképzeli. Szerintem ne gyertek, mert csalódás lesz a vége.
2012. okt. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a határozottság, hogy 2 hét múlva indultok? Mire? Se munka, se szállás se semmi? Három gyerekkel? Eleinte gondoltál takarításra??? Jó nyelvtudással, helyismerettel, tájékozottsággal takarítanak az emberek! Milyen végzettségetek van? Hány évesek vagytok? Mi az, hogy hol kell munkára jelentkezni? Gondolod állnak a repülőtéren a munkáltatók és várják, hogy végre megérkezzél a kis családoddal? Nagyon-nagyon tájékozatlan vagy!!! Ja, és ANGLIJÁBA?????? Úristen!
2012. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ti maradjatok itthon inkább... Baromira felelőtlenek vagytok!
2012. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Te jó ég, azt sem tudod hová mész, de az a legfontosabb, hogy mi legyen a hajsütő vassal!!!!
2012. okt. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Remélem nem komoly a kérdés! Ha mégis, örülök, hogy nem vagyok a gyereked...
2012. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugye csak vicc hogy így írsz??

Mert ez döbbenet, de komolyan! ANGLIJA????????? Uram isten..

2012. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én kint élek, és egy munkaközvetítő irodában dolgozom.

Kezdem azzal, hogy a férjed semmi nyelvtudással nem fog munkát kapni. Ahogy te sem.

3 gyerekkel egyből nem fogtok tudni még szobát bérelni sem. Takarítási melókért (ami bizony még nálunk is szokott lenni) nem adnak szállást. Sőt, a takarítási munka nem bentlakásos munka.

Pár dolgot nem árt tudnod.

1. Anglia hiába uniós ország, és hiába van szabad utazás nekünk, ha nem tudod magad eltartani, ha nem tudod a gyerekeidet eltartani, és nincs aki támogasson akkor akár azonnal haza is toloncolhatnak.

2. Hiába 3 gyerek segélyekért sehová nem fogsz tudni menni,mert ahhoz előbb dolgozni kell

3. Ahhoz hogy munkát kapj, szükséged lesz egy bejelentett lakcímre. 3 gyerekkel egyből nem fogtok tudni bérelni lakást.


Hajsütővas mehet a kézibe és a feladott bőröndbe is. Üdítő nem.

2012. okt. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. hova akarsz jönni, mire?????? tudod, mi van itt most??? (nyilván nem tudod. MUNKANÉLKÜLISÉG!! BAROMI KEVÉS MUNKA!

nyelvtudás nélkül semmire nem fogtok menni, és mégis, hogy gondolod, hogy majd csak úgy adnak szállást? takarítói munkára is hatalmas túljelentkezés van, és ráadásul, angolok jelentkeznek. MARADJATOK OTTHON!

2012. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!