Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol lehet nézni Angliában...

Hol lehet nézni Angliában kiadó szobát, studiót? Readingbe szeretnék kivenni valamit! Agency-s nem érdekel, azt találtam eleget.

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 01:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2012. okt. 23. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Gumtree-ről még nem hallottál?


[link]

2012. okt. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De, ott már néztem, csak egyenlőre az a legjobb hely, viszont a választék nem túl sok talán! És ott inkább szobák vannak mint studiók sajnos, persze van studió is, de nagyon kevés, november 22.-én kell költöznünk, ekkora beszéltük meg a mostani főbérlővel!
2012. okt. 23. 12:29
 4/12 A kérdező kommentje:
U.i.: Köszönöm az eddigi válaszokat és az ezutániakat is! :)
2012. okt. 23. 12:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet jobban jársz akkor ha kiveszel egy rövid távra kiadó (short term) szobát, vagy lakást és már kintről kezdesz el keresgélni egy hosszú távút helyi lapokból, hírdetésekből.
2012. okt. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már kint vagyok 2hónapja! :) És most költöznék tovább egy studióba, csak azért 300fontot egy agency-re sokallok! Amik meg a gumtree-n voltak azok eléggé gusztustalan helyek voltak idáig.. meg aligha találni ott egyszobás studió lakást ami 500-600 fontért van, ami meg ennyi azok studiónak nevezett szoba, csak épp elkülönítették és megmozdulni nem lehet a szobában.. De ha nem lesz más választás, akkor most kilátásban van egy studió, holnap tudom lerakni a pénzt, ha addig nem rakja le más a pénzt hamarabb, akkor az enyém és elég kúlturált, saját parkolóval és 540 havonta! Igaz 1,5 hónap kaukció és 300 az agency kb.! De szép lakás, főleg ennyiért ajándék és szép a környék is, park stb.
2012. okt. 24. 10:24
 7/12 A kérdező kommentje:
Included bill, council tax, egy szoba ami nem kicsi + elkülönített konyha, + kádas fürdőszoba ami eléggé nehezen található studióban + előszoba! Mint otthon egy kis garzon! :)
2012. okt. 24. 10:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem hangzik rosszul, mi 600-at fizetünk mindennel együtt egy double room-ért, igaz ez London. Én is amúgy azon vagyok hogy elköltözzünk vidékre mert a fizu kb ott is ugyanennyi lenne, csak a szállásra szórjuk a pénzt, ráadásul másik 7 emberrel osztozunk a lakáson. Vidéken (Brighton ami vonz) ennyiért egy 1 szobás lakást ki tudnánk venni, vagy stúdiót.
2012. okt. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Digo: Brighton engem is vonz, csak nem tudom, hogy ott mennyi meló lenne, innen onnan hallom, hogy nem sok, bár én csak magamnak hiszek, mert sokan mondanak sületlenségeket! :) Igen, ezért nem mentünk londonba már az elején sem, mert azért mindenkinek az álma, hogy a párjával egyedül éljen saját lakásban és ott 850-1000 egy studio olyan ami már viszonylag elfogadható, és a forgalom.. Itt 500-550től vannak a viszonylag elfogadhatóak, sőt ha nincs igény parkolóra, akkor szebbek is vannak ennyiért, de off road parkolással már nehezebb ennyiért találni és nekünk muszáj kompromisszumot kötni, mert fontos az off road parkolási lehetőség, de 600ért 700-ért már tényleg szépek nagyon! :) Csak az a helyzet, hogy mi még csak 2hónapja vagyunk itt, úgyhogy nem engedhetjük meg magunknak a 650et, meg ez az 525-ös azért ez sem rossz, csak nem a legújabb sütő van, hanem 4-5éves, de tiszta, igényes, a kád lehetne nagyobb is, szóval ilyen apróságok! :) Én ajánlom ezt a várost! Szép, megbízható, biztonságos és akad meló is bőven, lehet válogatni folyamatosan! Meg mellesleg várjuk a barátkozni kívánókat! :))
2012. okt. 25. 09:47
 10/12 anonim ***** válasza:

Mivel mi vendéglátásban dolgozunk ezért is gondoltuk Brightont, mivel a Londonhoz legközelebbi tengerparti város, sok londoni ugrik le oda jó időbe, és sokan költöztek is oda. A vendéglátás is pörög, bár mi várjuk a következő tavaszt mert ilyenkor szerencsésnek kell lenni hogy találjunk ott munkát, plusz a párom nemrég kezdett egy helyen ahol jól érzi magát szóval most még várunk.

A mi problémánk inkább az hogy heti 1 nap van amikor látjuk egymást, mert én head bartenderként csak este-éjjel dolgozok hajnalig, ő pedig reggeltől kb este 6-ig amikor én melózni megyek. Ez megy már március óta és jó lenne váltani.

2012. okt. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!