Kezdőoldal » Utazás » Európa » Poggyászkérdés?

Poggyászkérdés?

Figyelt kérdés

Bocsi a zsibbasztó kérdésért, de nem szeretném, ha fizetnem kéne a reptére.

Tehát az a kérdésem, hogy a bőröndöm benne van a megadott méretekben, de csak maga a tárolórész. Ha a kerekeket is nézem akkor nagyobb pár centivel. Ez okozhat problémát?


2012. okt. 24. 16:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, hogy esetleg nem baj, mert ha be is rakatják velem abba a mintába akkor is belefér gondolom csak kilóg oldalt a kereke
2012. okt. 24. 16:33
 2/9 anonim ***** válasza:
A méretek a kerékkel együtt érvényesek, tehát ha kilóg, akkor az nem megfelelő, tehát plusz pénzért fel kell majd adnod.
2012. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

pontosan, ahogy előttem írták, ez le is van írva a légitársaság oldalán

szóval kerekekkel, fogantyúval együtt kell meglennie a méretnek, ha ezek kilógnak, túlméretes a poggyász

2012. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és mondjuk pár centiért mennyit kell fizetni?
2012. okt. 24. 18:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Az árat nem centire mérik.

Mindegy, hogy 2 centit lóg ki vagy 50-et.

2012. okt. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"és mondjuk pár centiért mennyit kell fizetni?"


Igen! A megadott méretet be kell tartani. Ha nagyobb, akkor nem jó! Nem tudom, hogy sokan miért nem fogják fel hogy nem elég a "majdnem akkora" méretű és a "dehát csak pár centivel nagyobb" dolgok nem nyerőek. Bár a magyarok kiskapukat keresnek mindenütt és nem tisztelik a szabályokat az itt is meglátszik! Ha a szabvány méret meg van adva, akkor annak annyinak nem szabad nagyobbnak lennie!

2012. okt. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem akarok kiskaput keresni csak most rendeltem egy bőröndöt aminek meg volt adva a mérete, de miután én is lemértem már nem annyi...:S
2012. okt. 24. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:

A méretek mindennel együtt vonatkoznak,ha 2cm lóg ki az ugyanolyannak számít mintha 12cm lógna ki.Mondhatsz nekik bármit a szabály az szabály,betartatják

Wizzairnél,Ryanairnél ezt nagyon szigorúan veszik,minden csomagot megnéznek,szóval nem érdemes bevállalni,mert az nagyon ciki,ha a beszálló kapunál kell fizetni 60-70-80 eurót..

2012. okt. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
múlt héten utaztam oda-vissza ryanairrel és nem mérték se a csomag méretét, sem a súlyát. kb mindenkinek ugyanakkora "kisbőröndje" volt.
2012. nov. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!