Kezdőoldal » Utazás » Európa » Legolcsóbb szállás ősszel-téle...

Legolcsóbb szállás ősszel-télen, tengerparton?

Figyelt kérdés
Mindig camping-be szoktam menni mert az a legolcsóbb szállás alternatíva. De ilyenkor azok zárva vannak. Horvát tengerpartra szeretnék lemenni, mik a lehetőségek? 1 személyre, komfort meg ilyesmi nem érdekel csak legyen egy tető a fejem fölött és minél olcsóbb legyen.
2012. okt. 25. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Relatív, hogy kinek mi az olcsó. Én Spanyolországba foglaltam szállást tengerparti apartmanba 8 nap / 7 éj / 2 fő részére 19.600 Ft-ért a vatera.hu oldalon. Érdemes nézni ezeket az aukciós oldalakat, ki lehet fogni jó áron. Sok sikert!
2012. okt. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi már régóta nem járunk kempingbe, mert már egyáltalán nem nevezhető olcsónak, egy olcsóbb apartman árához képest.

Persze egyedül a legdrágább utazni, mert nem oszlanak meg a költségek.

Amúgy lejutni a tengerig sem egy olcsó dolog.

(Amúgy mi neked az olcsó?)

2012. okt. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát igen ez a "gond", hogy én csak egyedül megyek. így nyáron azért a kemping olcsóbb szokott lenni mint az apartman(9-10 EUR/nap)meg nekem nem is kéne egy egész apartman csak egy szoba és max. 15 EUR/nap árért. utazás az 20-25 ezerből mindig kijön (vonat Zágrábig, onnan meg busz)
2012. okt. 27. 13:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd. Lehet, hogy tudok segíteni Trogír környékén, de írjál magadról egy bemutatkozó pár mondatot privátban, (hogy ki, vagy mi vagy stb...)mert mégsem szeretnék az ottani ismerősöm nyakára küldeni egy számomra is teljesen ismeretlen embert. Remélem, hogy megérted. üdv.
2012. okt. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!