Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ryanair menetrendjét nem...

Ryanair menetrendjét nem tudom megnézni, állandóan hibát jelez. Másnál is?

Figyelt kérdés
A Ryanair honlapján a "Foglalásaim kezelés" menüpont alatt van a "Menetrendek" menüpont. Rákattintva mindig azt írja ki, hogy "Az oldal nem található". Jól elbújt... Ti megtudjátok nyitni?

2012. okt. 31. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Minek az? Sose használtam, azt se tudtam van ilyen menüpont. Most megnéztem, de tényleg nincs ott semmi. Mire vagy kíváncsi amúgy? Ha meg akarod nézni hogy honnan hová mikor tudsz utazni akkor a főoldalon írd be, nyomj rá hogy "Foglalás most" és már láthatod is a menetrendet. :)


(Gondolom nem sokat használtad még a ryanairt, ha ezen elakadtál. :))

2012. okt. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még valóban nem foglaltam Ryanair-nél. Igazából szerettem volna megnézni a nyári menetrendet, valami olyasmi formában ahogy azt Wizzair-nál is lehet. ( Havi bontásban, egész nyár végéig ). Így viszont heti bontásban semmilyen járatot nem találok a célállomásra az adott időszakra. Lehet, hogy még nincs nyári menetrendjük?
2012. okt. 31. 15:12
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként június 3-án szeretnék Malagába menni. Én nem találtam járatot... :(
2012. okt. 31. 15:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Malagába én is csak november első pár napjára látok utána nem. Nem tudom, hogy megszűnik vagy csak nem rakták még fel a többit.


Amúgy igen, hetenként lehet nézegetni, de az bőven jó. A menetrendet abból is rögtön látod, hiszen minden héten ugyanúgy jár, ha egyáltalán lenne látható járat.

Ha az árakra vagy kíváncsi azt meg a wizzairnél is ugyanígy kell keresgélni, csak ott nem kell captcha kódokat beírogatni, annyival jobb.

2012. okt. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!