Kezdőoldal » Utazás » Európa » Franciaországban vonatmenetrend?

Franciaországban vonatmenetrend?

Figyelt kérdés
Franciaországban leszek télen és meg szeretném nézni,hogy honnan merre hová lehetne menni és a jegyárak is érdekelnek... de nem leltem semmi officiális oldalt mint pl nállunk az elvira.hu

2012. nov. 4. 12:05
 1/3 anonim válasza:

[link]


Szia. Ezen az oldalon mindent megtalálsz... ez olyan, mint nálunk az elvira. Én fél évet voltam kint, ezen intéztem mindent. Mennyi idős vagy? Mert van egy csomó kedvezményes kártya, amit ki lehet váltani, és érdemes is, ha többet utazol: 2 retúr út után megtérül az ára, és onnantól féláron utazol. Írja, ha érdekel. Jah, és érdemes tudni, hogy ott általában nem egységes vonatárak vannak, hanem minél később veszed meg, annál drágább, mint a repülőnél, úgyhogy érdemes akár már itthon online megvenni. Az esetleges kedvezményes kártyát meg csak a vonaton kell bemutatni.

2012. nov. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első válaszhoz csak annyit tennék hozzá, hogy az utolsó pillanatban rezervált jegyek is lehetnek sokkal olcsóbbak az eredeti árnál, úgy a vonatoknál, mint a repulőgépeknél. Ugyanez áll a hotelszobák foglalására is. A vonat- és repülőjegy rezervációt azonban csak az interneten intézheted olcsóbban, a pályaudvarokon egységes árak vannak.
2012. nov. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen, az utolsó pillanatban, lehet, de az ilyen szempontból lutri, ezért mondtam. És én is azt írtam, hogy akár itthonról online, mert úgy olcsóbb lehet... tehát ugyanarról beszélünk lényegében. :)
2012. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!