Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazott valaki idén májusban,...

Utazott valaki idén májusban, vagy nyáron Malagába repülővel? Fapados járattal körülbelül mennyibe kerülhet a jegy 1 főre csomaggal vagy anélkül oda-vissza Budapestről?

Figyelt kérdés
Mi jövő májusban szeretnénk de még nincsnek fenn a fapados járatok és nem tudom érdemes e rájuk várni. Eddig a legolcsóbb amit találtam turista jegy: 48.000 ft/ fő mindennel együtt oda vissza brüsszeli átszállással.

2012. nov. 5. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nehéz kérdés, mert a fapados árak igen változatosak. Pl barcelonába is van jegy 40e ért de 290 forintért is.
2012. nov. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amúgy amit írtál árat az annyira nem rossz, pláne hogy nem is fapados és ha jól értem a csomag ára is benne van. Persze ha kifogsz valami jó akciót akkor sokkal olcsóbb is lehet. Mondjuk a csomag az viszonylag fix, arra 10-15ezret számolhatsz (attól függ wizz vagy ryan illetve, hogy ha ryan akkor 15 vagy 20 kg-os poggyászt szeretnél vinni).

Attól is függ mennyire konkrét a dátum, vagy esetleg rugalmas vagy, akkor utazol amikor olcsóbb? Mert szerintem fapadossal ennél olcsóbbra, ráadásul közvetlen járatra is kihozható.

2012. nov. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az időpont kötött, mert nászút lesz, és a szállás már megvan. A fapados menetrend szerintem csak jövőre várható. Ezért nem nagyon merek a fapados akciókra várni, hisz ha mégsem megy oda olcsó járat, akkor ezek a mostani árak addigra megduplázódhatnak.
2012. nov. 6. 12:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Jajj így nehéz tanácsot adni. Először repülőjegyet veszünk aztán szállást. (és azt már halkan mondom hogy utána ehhez igazítjuk az esküvő időpontját. :)
2012. nov. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!