Kezdőoldal » Utazás » Európa » Repülőre kézipoggyászban...

Repülőre kézipoggyászban vihetek föl (összecsukató) esernyőt és egy szendvicset amit otthonról viszek?

Figyelt kérdés
Várom a válaszokat, kicsit sürgős, reggel utazom. :)
2012. nov. 26. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:

A fedélzetre nem vihetsz fel szúróeszközt, fegyvert, stb. Pl. nem lehet nálad kisolló, fém körömreszelő. Nem vihetsz fel egy decilitert meghaladó folyadékot sem (tehát pl. egy fél literes ásványvíz bevitele sem engedett - csak akkor, ha azt a dutyfree részen vetted, azaz az ellenőrzést követően, hozzáteszem, négyszáz forintért :)) A szendvicset biztos hogy felviheted.

A feladott csomagban lehet olló, kés, stb, ott ez nem okoz gondot.

2012. nov. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen, ezt tudom, de az esernyő az szúróeszköz? szerintem nem lehet vele megölni senkit :D max csak nyakonvágni:D

benne lenne a kézipoggyászos kis bőröndkémbe :)

2012. nov. 26. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Összecsukható ernyőt én már számtalanszor felvittem, senki nem szólt semmit miatta sehol sem.
2012. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, legfeljebb, ha valami nem jó akkor kidobatják :/ úgysem nagy értékű ..
2012. nov. 26. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekm egy Samsonite Ultra Mini esernyő állandóan ott van a táskámban és nekem az a laza év ha kevesebb mint negyvenszer repülök... szendvics, kaja, nem gond, főtt ételt is hordtam már magammal, azok a szerencsétlenek akiknek valami allergiájuk, speciális diétájuk van, ha várni kell a reptéren dögöljenek éhen? Nem. Kaját lehet vinni.
2012. nov. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőt fel lehet vinni, felengedik!:)
2012. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hova repülsz olyan sokszor? :O
2012. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!