Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vasárnap megyek Bécsbe, hol...

Vasárnap megyek Bécsbe, hol tudok ilyenkor ott bevásárolni?

Figyelt kérdés

Leginkább élelmiszer (csoki, sör) érdekelne, azt olvastam, hogy sajnos nem nagyon vannak nyitva a boltok vasárnap Ausztriában, de azért valahol meg lehet ezt tenni a délutáni órákban?

Esetleg valahol a belvárosban?


2012. dec. 1. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg éjjel nappalikban vagy benzinkúton vehetsz ilyeneket, de kb. 4-szeres áron a rendes bolti árhoz képest.
2012. dec. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmi nagy bevásárlókp. nincs nyitva egy Bp. méretű városban vasárnap délután? Nemá...ez gáz :/
2012. dec. 1. 16:35
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Nincs nyitva! Ausztriában nincs vasárnapi nyitva tartás! Se kisvárosban, sem Bécsben. Éttermek, kávézók persze nyitva vannak, mert ilyenkor nagyon sokan családostul mennek étterembe. Ausztriában vasárnap az emberek kirándulnak, étterembe mennek, együtt vannak és nem a bevásárló központban töltik a napot.
2012. dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szarok én rá, hogy mit csinálnak, de azért egy közel 2 milliós városban illene, hogy gondoljanak a turistákra is, főleg advent idején, amikor csak úgy özönlik a sok magyar, meg szlovák Bécsbe hétvégén...vásárolni is akár.
2012. dec. 1. 18:09
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

"hogy gondoljanak a turistákra is, főleg advent idején, amikor csak úgy özönlik a sok magyar, meg szlovák Bécsbe hétvégén...vásárolni is akár."


Gondolnak is! Egész szombaton lehet vásárolgatni! Amíg otthon éltem, én sem értettem, minek nem nyitnak ki, de már megszoktam, sőt ma már az a furcsa, ha hazalátogatok és vasárnap nyitva a bolt.

2012. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De vasárnap is sok a turista, valaki csak akkor ér rá. Ráadásul nekik is megérné - több bevétel, de biztos ott is ilyen Matolcsy félék garázdálkodnak... :)
2012. dec. 1. 19:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Látom, hogy régi a kérdés, de azért gondoltam mégis hozzászólnék.

Tény, nagyítóval kell keresni Ausztriában a vasárnap is nyitva tartó boltokat, de azért nem reménytelen a helyzet...

Az összes pályaudvaron vannak kisebb-nagyobb nyitva tartó boltok, pl. a Hauptbahnhofon és a Landstraße-Wien Mitte pályaudvaron Interspar pronto, a Franz-Josefs-Bahnhofon és a Pratersternnél Billa, ezek mind elég központi helyen fekszenek és a város szinte összes pontjáról könnyű megközelíteni őket.

2018. szept. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ha hülyeség fájna! 🤦‍♀️
2021. okt. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!