Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsi adventi vásárba mennénk...

Bécsi adventi vásárba mennénk kocsival. Hová érdemes elmenni (mert tudom h több helyen van vásár) és hol tudunk olcsón parkolni?

Figyelt kérdés
Olvastam 25 euró/nap parkolásról, hát az nagyon drága..
2012. dec. 2. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Külvárosi részeken tudok ingyen parkolni, aztán tömegközlekedéssel bemenni. Persze ez nem biztos, hogy olcsóbb, vagy megéri, attól függ hányan vagytok, illetve csak egy vásárba akartok menni, vagy több mindent is meg akartok nézni Bécsben. A napijegy ha jól emlékszem 5,70Euró, de erre azért nem mernék mérget venni, most meg lusta vagyok megnézni:). Ha Magyarország felől az A4-es autópályán jöttök, akkor a "Simmeringer Haide" csomópontnál lejőve eljuthattok az U3-as metróvonal keleti végéhez, itt "Simmering", "Enkplatz" és a "Zippererstrasse" megállók találhatóak, ezek közelében lehet ingyen parkolni. A két legjobb vásár a Rathausnál és a Shcönbrunn-nál található, de sok kisebb vásár van szerte a városban, többek közt valahol az előbb említett simmeringi metróvégállomásnál is van, de nem emlékszem pontosan hol.
2012. dec. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tudok=tudtok
2012. dec. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. A schönbrunni vásárba szeretnénk elmenni főként. Illetve nem tudom a Mariahilfer strasse-n van e vmi ilyenkor.
2012. dec. 2. 13:07
 4/5 anonim ***** válasza:
A Mariahilferstrassén ilyenkor nagy tömeg van leginkább:) De persze azt is érdemes megnézni. Azért szerintem a Rathaushoz is mindenképpen menjetek el, ha már karácsonyi vásározni mentek.
2012. dec. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Schönbrunnál tudtok ingyen parkolni!! A mélygarázsokban nagyon drága.
2012. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!